Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [Project Kahn] Range Rover Sport

Awatar qoompel

Domyślnie

RR Sport jest super, ale ten jest po prostu świetny
    Taki ... gangsterski, taki dla 50centa
    I nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest przekombinowany. Jest dopracowany. Każdy detal zwraca od razu naszą uwagę. Moją szczególnie przykuwa monstrualny przód. Czarna perełka wygląda świetnie.
    Super. Super. Super.

Awatar sebastian

Domyślnie

jak na moj gust to przekombinowali, fajne w tym samochodzie jest lakier i ... i tylko lakier, reszta mi nie odpowiada, chyab ze bylbym raperem ze stanow :P to wtedy jeszce tylko spinery i mozna jechac
    SUBARU IMPREZA WRX STi

Awatar SIDO
    Auto
    Ford Focus 1.8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Fajny motyw przejety z BMW mianowicie "płetwa rekina" na dachu
    Mam nadzieję Wielbłądzie, że wiesz, że każdy RR Sport ma taką płetwę na dachu... :susp:
    Wielbłądzie co się ostatnio z tobą dzieje?? :lol:

Co do auto to... niepodoba mi się. Wygląda jak po marnej jakości tuningu, felgi są bardzo nieciekawe i za bardzo odznacza się ta kratka na błotniku co wygląda strasznie :damn: Szczerze to chiałbym aby mi się podobało ale niestety... nie wchodzi mi ten tuning :damn:
    Myślę, że ta "kratka" która się tobie nie podoba, jest wykończeniem całego samochodu, jest posatwieniem kropki nad i !!. Mi te zmiany jak najbardziej odpowiadają!! Jeszcze tylko krzyż z łańcuchem w stylu 50 Centa, czapeczka NY i można się pokazać w MTV Cribs !!!
    Już wkrótce SEAT Ibiza Cupra będzie moja ;]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SIDO
    Jeszcze tylko krzyż z łańcuchem w stylu 50 Centa, czapeczka NY i można się pokazać w MTV Cribs !!!
    Ja do pełni szczęścia wypolerowałbym jeszcze te felgi, bo lakierek nieco biedny mają...

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

SIDO każdy ma inny gust i mi się tego typu detale nie podobają...

Popieram Brabusa... felgi mają bardzo kiepski wzór oraz nijaki kolor.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Z chromowanymi felgami wyglądałby dużo lepiej A co do reszty samochodu to mi się podoba, jest taki szpanerski . Samochód do lansu
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Domyślnie

Eeep, a gdzie to ma lufę bo wygląda jak odpicowany czołg
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Domyślnie

Jedne z najbrzydszych felg jakie widziałem. Co do reszty się nie wypowiadam, bo Sport już w oryginale pachniał tandetą a teraz...
    no comments :damn:

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cytat Zamieszczone przez SIDO
    Jeszcze tylko krzyż z łańcuchem w stylu 50 Centa, czapeczka NY i można się pokazać w MTV Cribs !!!
    Ja do pełni szczęścia wypolerowałbym jeszcze te felgi, bo lakierek nieco biedny mają...
    Nie wszytko musi się świecić.
    Jako zwolennik RR uważam, że felgi mają fajny wzór i spoko kolorek

Uprawnienia umieszczania postów