Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Najlepsze auto testów autoGALERII 2014 to:

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rolls-Royce Wraith

3 33.33%
  • Porsche Cayman S

4 44.44%
  • Porsche 911 Targa 4S PDK

1 11.11%
  • Bentley Continental GT V8 S Convertible

0 0%
  • BMW M235i

1 11.11%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Najlepsze auto testów autoGALERII 2014

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

1. Porsche Cayman S - tutaj chyba nie trzeba niczego dodawać.

2. BMW M235i - taka jakby lepsza wersja M135i, które jest znakomite.

3. Bentley Continental GT V8 S Convertible - jego brytyjskość po prostu do mnie przemawia.

- - - Aktualizacja - - - -

1. Porsche Cayman S - tutaj chyba nie trzeba niczego dodawać.

2. BMW M235i - taka jakby lepsza wersja M135i, które jest znakomite.

3. Bentley Continental GT V8 S Convertible - jego brytyjskość po prostu do mnie przemawia.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Moje przemyślenia
    Zrobiłem podsumowanie i wyszło:

Benzyn: 49
    Klekotów: 35
    Hybryd: 2
    Elektryków: 2

Największy szok? Wszystkie skody w benzynie!!!

Najlepsze testy?

1) RR - ponieważ nigdzie wcześniej o tym aucie nie czytałem. I nad tym powinniście popracować.

2) Bentley

3) 911 4S

Ogólnie 2014 rok był dla mnie w wykonaniu autogalerii rozczarowujący. Testy pojawiają się bardzo późno względem konkurencji i nie ukrywam, że 20% nawet nie otworzyłem bo auta mało ciekawe i gdzieś w międzyczasie je ogarnąłem.
    Od jakiegoś czasu oglądam testy Zachara - ot odpalam film na tablecie / tv i robiąc coś innego nie absorbującego zerkam.
    A z jakiegoś powodu mają nowe auto zdecydowanie szybciej niz autogaleria.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    A z jakiegoś powodu mają nowe auto zdecydowanie szybciej niz autogaleria.
    To chyba nie do końca tak, że mają nowe auto zdecydowanie szybciej. Ekipie AG się po prostu zdarza publikować materiał z testu samochodu po kilku tygodniach lub miesięcach(C200) po fakcie. Zachar natomiast dziś nagrywa, jutro publikuje.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

I to ma sens - a na ag zajawka filmowa testu lexusa sprzed miesiąca...
    Co z tego, że ten test może i będzie na prawdę dopracowany. Jeżeli (mój przypadek) będzie najpierw od Zachara to obejrzę go tam. A że auto mnie mało interesuje to nie będę marnował czasu na czytanie o tym aucie po raz drugi.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

1.) Rolls-Royce Wraith - Idealne GT w którym do szczęścia wystarczyło by 2/3 oferowanej mocy

2.) BMW i3 - za materiały użyte do produkcji i pokazanie że elektryczny mieszczuch nie musi wyglądać jak samojezdne jajko.

3.) Porsche Macan S Diesel - Silnik z Audi, płyta z audi a z salonu wyjeżdżamy pełnokrwistym (SUVem) porsche

- - - Aktualizacja - - - -

1.) Rolls-Royce Wraith - Idealne GT w którym do szczęścia wystarczyło by 2/3 oferowanej mocy

2.) BMW i3 - za materiały użyte do produkcji i pokazanie że elektryczny mieszczuch nie musi wyglądać jak samojezdne jajko.

3.) Porsche Macan S Diesel - Silnik z Audi, płyta z audi a z salonu wyjeżdżamy pełnokrwistym (SUVem) porsche

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

SUV w dieslu i pełnokrwiste Porsche, ehh..

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Dziękuję za wszystkie głosy.

Wybierzmy najlepsze auto testów autoGALERII 2014 roku!

Oto piątka finalistów:

1. Rolls-Royce Wraith

"Rzadko można napisać o samochodzie, że jest perfekcyjny. Rolls-Royce Wraith to idealny samochód luksusowy, zapewniający niezrównany komfort i uczucie dopracowania. A odrobina sportu? Cóż… Może po to, aby jeszcze bardziej cieszyć się ze swojej wyjątkowo wysokiej pozycji w drabinie społecznej." - Marcin Bochenek

2. Porsche Cayman S

"Koniec gorącego, letniego tygodnia. Godzina piąta po południu. Niebo oblane trzydziestostopniowym żarem. Zdejmując krawat podążam spokojnie w kierunku domu. Tymczasem z kieszeni moich spodni odzywa się dzwonek telefonu. Odbieram i słyszę 4 słowa: jest, niebieski z PDK…" - Adam Kołodziejczyk

3. Porsche 911 Targa 4S PDK

"Porsche 911 4S PDK. To wszystko, co w Porsche najlepsze – precyzja, perfekcyjne prowadzenie, bezawaryjność i zero bzdur o tym, że jedynym męskim połączeniem jest napęd na tył i ręczna skrzynia. To skuteczność. To Niki Lauda. Ze wszystkim tym, czego mógł zazdrościć Jamesowi Huntowi. To Targa." - Marcin Bochenek

4. Bentley Continental GT V8 S Convertible

"Brytyjski Bentley to najwyższa półka światowej motoryzacji, a otwarta wersja słynnego Continentala z podwójnie doładowanym V8 sprawia, że mamy ciarki na całym ciele aż do momentu wyjęcia kluczyka ze stacyjki." - Marcin Bochenek

5. BMW M235i

"Jak to jest, że wsiadacie do samochodu AD 2014, naszpikowanego elektroniką, odpalacie, robicie kilka kilometrów i macie wrażenie, że cofnęliście się w czasie do lat dziewięćdziesiątych, gdzie samochody nie miały wspomagaczy, a frajda z jazdy nie była tylko sloganem reklamowym?" - Marcin Napieraj

Ruszamy! Głosy oddajemy w ankiecie, która zakończy się za dwa tygodnie.

Uprawnienia umieszczania postów