Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: 2015 Hyundai Tucson

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2015 Hyundai Tucson

W Genewie Hyundai zaprezentuje nowego Tucsona, zastąpi w gamie ix35.
    Opisywany jest jako "duży krok naprzód dla marki Hyundai na całym świecie". Zaprojektowany został przez Petera Schreyer'a, który powiedział o nim, że "ma śmiałą, atletyczną prezencje i dumną postawę".
    Hyundai wraca do oryginalnej nazwy Tucson, z której zrezygnowali w 2010r. gdy do sprzedaży wchodził ix35. Będzie oferowany pod taką nazwą na wielu rynkach światowych.
    Aktualne ix35 zostanie wycofany z rynku latem tego roku więc nowy Tucson powinien wejść do sprzedaży pod koniec roku.
    Hyundai chwali się, że od 2001r. kiedy wprowadzili Santa Fe sprzedali już ponad mln SUVów.

(c) Hyundai

- - - Aktualizacja - - - -

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

W Europie nadal będzie nazywał się ix35, Tucson w Ameryce. Nie warto tłumaczyć z translatorów bo potem takie kruczki wychodzą.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

No właśnie chyba jednak ty korzystasz z translatora skoro wygadujesz bzdury bez sprawdzenia.

Tucson od nowej generacji to będzie globalna nazwa i "ix35" zniknie całkowicie. Zarówno w Ameryce, jak i Korei Płd. czy w Europie nazywać się będzie Tucson.
    Tak samo jak było w przypadku Santa Fe. Zniknęło całkowicie "ix55".

Nie jest to informacja o jakiegoś serwisu z zakątka internetu, ale oficjalna od Hyundaia.

- - - Aktualizacja - - - -

No właśnie chyba jednak ty korzystasz z translatora skoro wygadujesz bzdury bez sprawdzenia.

Tucson od nowej generacji to będzie globalna nazwa i "ix35" zniknie całkowicie. Zarówno w Ameryce, jak i Korei Płd. czy w Europie nazywać się będzie Tucson.
    Tak samo jak było w przypadku Santa Fe. Zniknęło całkowicie "ix55".

Nie jest to informacja o jakiegoś serwisu z zakątka internetu, ale oficjalna od Hyundaia.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Santa Fe nigdy nie było iX55, to dwa różne modele, a co do translatora to nie opierałem się na żadnym newsie tylko na polityce firmy która zakłada w SUV-ach i crossoverach przedrostek iX i dziwi mnie to, że rezygnują z nazwy tak jakby ix35 był flopem sprzedażowym i chcieli zatrzeć niekorzystne wrażenie obecnej generacji. Znany powód powrotu do oznaczenia Tucson? Mnie osobiście ten model źle się kojarzy, nie sądzę żeby w Europie był to dobry krok.

Domyślnie

Oficjalny polski press podaje nazwę Tucson, ale nie ma sprecyzowanej informacji, że pod taką nazwą będzie dostępny w USA, a w Europie jako ix35. Trzeba poczekać na konkrety do czasu, kiedy Genewa nadejdzie.

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Mam nadzieję że nadal będzie nazywał się IX35,Santa Fe miało nazywać się IX 45 ale zostali przy starej nazwie

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Premiera 17 lutego:

(c) Facebook-Hyundai

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Pierwsze zdjęcia z prezentacji:

(c) carscoops

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Zdjęcia oficjalne:

Carscoops

Jestem pod wrażeniem, nawet tzw. marki premium nie powstydziłyby się takiego projektu. Bardzo mi się podoba

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Najładniejszy kompaktowy SUV, oby jakość była wyższa niż w obecnej generacji

Uprawnienia umieszczania postów