Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78

Wątek: 2015 Hyundai Tucson

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Wspaniałe auto. Bezapelacyjny lider segmentu jeśli chodzi o design. Wnętrza faktycznie już się opatrzyło, ale tak źle znowu nie ma. Byleby z cenami nie poszaleli i będzie kiler. Francuzi muszą teraz nerwowo obgryzać paluszki, bo Kadjar już na starcie sporo traci, przynajmniej jeśli chodzi o stylistykę. A jak wiadomo auta dzisiaj kupuje się przede wszystkim oczyma.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

VIDEO:

Zakochałem się. CX-5 wygląda przy nim staro i ubogo
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Ketos

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Co do wyglądu nowego Sportage to tak jak w Optimie nastąpi ewolucja, a nie rewolucja jak w przypadku ix35>Tucson. W Internecie można zobaczyć pierwsze spyshoty.
    Wiem. Widziałem zamaskowaną Sportage podczas testów. Linia boczna praktycznie bez żadnych zmian, ale w sumie po co zmieniać to co dobre?
    (Wiem, brzmi to jak marketing VAG) Czyli będzie nowy przód i zmieniony tył. Ciekawe jak z wnętrzem, no i co z silnikami. Czy będzie ten sam 1.6 turbo co w Tucsonie.

Po obejrzeniu filmu dostrzegam kolejne zalety nowego Hyundaia: normalny ręczny, nawiewy na tył (w poprzedniku ich nie było) oraz bardzo małe ilości ostatnio modnego i totalnie niepraktycznego "piano black" we wnętrzu. Jak na razie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie.
    Ostatnio edytowane przez Ketos ; 17-02-2015 o 21:25

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Szkoda tylko, że na normalnej feldze będzie wyglądał dokładnie tak samo, jak aktualny model. Jak wóz drabiniasty
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ketos Zobacz posta
    Wiem. Widziałem zamaskowaną Sportage podczas testów. Linia boczna praktycznie bez żadnych zmian,
    Jak dostanie przód jak KX3, to będzie wyglądać jak Porsche Macan i zmiecie Tucsona z powierzchni ziemi!

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Jak dostanie przód jak KX3, to będzie wyglądać jak Daewooo i będzię mega porażką

a co do nowego Hultaja - linia boczna z BMW i niby wszystko już widziane w Santa Fe. Tylko że przy większym bracie ten model wygląda kiepsko - przynajmniej dla mnie po obejrzeniu zdjęć
    na tle konkurencji nie jest najgorzej ale pewnie za chwilę zrobi się tłoczno i ciekawe na jak długo starczy ten nowy image?!

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Puszek, nie powiedziałbym. Auto jest lepiej skrojone, nie ma tak napompowanych nadkoli i budy jak iX35, specjalnie dla ciebie zwizualizowałem wersję podstawową. Nie ma szału, ale tragedii też nie

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Dziękuję
    Ale to jest jednak dokładnie taki sam dramat, jak w ix35 Nadkola wbrew pozorom są napompowane, do tego te czarne plastikowe listwy też nie pomagają. Wóz drabiniasty

BTW oni powinni pomyśleć o tym, żeby powiększyć koła w całości, razem z oponą, nawet niekoniecznie felgi. Przy bryle a'la terenówka koła od zwykłej osobówki nie mogą dobrze wyglądać. Zresztą wystarczy spojrzeć jak rewelacyjnie prezentuje się nowa odmiana Gelandy<3 (G500 4x4) na tych olbrzymich kołach ^^
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Nie wiem czy dobrze jest zestawiać wóz w pełni terenowy (klasa G) do crossovera do miasta i na na trasę głównie. Takie opony są dobre w terenie, do jazdy codziennej już niekoniecznie. Niech po prostu zrobią prawdziwą terenówkę. Poza tym jeśli w nowym ix35 graficy nie skalowali kół jak to inni producenci lubią to można uznać, że większe już tam wejdą z trudem, osobiście jestem ciekaw jak będzie naprawdę wyglądać podstawa. Może zaskoczą jak Renault z Espace

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Szkoda tylko, że na normalnej feldze będzie wyglądał dokładnie tak samo, jak aktualny model. Jak wóz drabiniasty
    Wozy drabiniaste miały dużą "felgę"
    https://www.google.pl/search?q=w%C3%...w=1920&bih=904

Uprawnienia umieszczania postów