Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: 2015 Ferrari 488 GTB

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Też mnie zaciekawił ten temat.. zacząłem szukać na szybkiego, bo nie mam teraz czasu specjalnie, ale natknąłem się na taki opis:
    the F430 isn't considered a replacement for the 360 Modena so much as an evolution of it. Inside Ferrari, the 360 was called the F131, and the company ladled out about 10,000 servings. Although 70 percent of the parts are new and the price increase should be about $9500, to $167,000 with gas-guzzler tax, the F430 is called the F131 Evoluzione or, more simply, "the Evo" by Ferrari's engineers.
    Wycinek z: http://www.caranddriver.com/reviews/...f430-road-test

- - - Aktualizacja - - - -

Też mnie zaciekawił ten temat.. zacząłem szukać na szybkiego, bo nie mam teraz czasu specjalnie, ale natknąłem się na taki opis:
    the F430 isn't considered a replacement for the 360 Modena so much as an evolution of it. Inside Ferrari, the 360 was called the F131, and the company ladled out about 10,000 servings. Although 70 percent of the parts are new and the price increase should be about $9500, to $167,000 with gas-guzzler tax, the F430 is called the F131 Evoluzione or, more simply, "the Evo" by Ferrari's engineers.
    Wycinek z: http://www.caranddriver.com/reviews/ferrari-f430-road-test

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    pierwsze słyszę, żeby 430 było przebudową 360... jakieś źródło ktoś może podać?
    Seth F430 było rozwinięciem 360-tki. W obydwu samochodach znajdziesz te same przednie maski, dach oraz panele drzwi a także niemal niezmienione ich wewnętrzne poszycie.
    Identyczne są także hamulce, a jeśli zagłębiłbyś się w szczegóły techniczne również wiele innych części. Silnik F430 to także zmodyfikowana jednostka z Modeny.
    Tam jednak nie mówi się o liftingu jak już wiele razy tutaj, bo mimo iż auta dzieliły więcej części nadwozia niż 458 i 488 to bardziej różniły się wyglądem.
    488 to nie lifting. To bardziej rozwinięcie, nowy samochód na bazie starego a nie jedynie zmiana kształtu lamp jak, np. w Focusie.
    Technologicznie między 458 a 488 znajdziecie wiele różnic. Wizualnie oba są do siebie podobne bo każde Ferrari wygląda teraz zgodnie z określonym wzorcem, ale przyjrzyjcie się - te same są jedynie przednie błotniki i dach.
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Jednak w przypadku 360vs430, a 458vs488 było znacznie więcej różnic stylistycznych, że auto odbierało się jako kompletnie nowe designersko i też teraz jestem w szoku, że też był to 'lifting'
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Ferrrari 488 GTB - Nowy schemat | NEWS

Najbliższe lata w Ferrari upłyną pod znakiem doładowanych silników. Po ciepło przyjętej Californii T przyszła pora na wprowadzenie poprawek oraz nowych rozwiązań do jednego z najpopularniejszych modeli tej marki - 458 Italia. Lista zmian jest bardzo długa - począwszy od odświeżenia stylistyki, aż po całkowicie nową jednostkę napędową.

Kliknij, aby zobaczyć artykuł:

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Wczoraj odbyła się ekskluzywna impreza zorganizowana przez Ferrari dla wybranych klientów. Oczywiście chodziło o pokazanie nowych modeli, w tym 488 GTB.
    Uczestnik Gumballa Josh Cartu został zaproszony na to uroczystość i dzięki niemu mamy te zdjęcia oraz film.

http://instagram.com/jcartu/

https://twitter.com/piratadellastra

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

James May miał okazje przetestować najnowsze Ferrari:

Domyślnie

piękna maszyna, zawsze uważałem, że ferrari robi najładniejsze samochody na świecie.

Domyślnie

Ciekawy jest ten test James'a przede wszystkim dlatego, że widać jaka różnica jest między materiałami nagrywanymi w Top Gear, a w takim teście. Niby prowadzący dużo dają, ale bez całej otoczki - nie zwrócił bym uwagi specjalnie na test Maya, gdyby nie było tam Maya - gościa z Top Gear.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Uprawnienia umieszczania postów