Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Zagadka.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Zagadka.

Jesteście dobrymi kierowcami. Interesujecie się motoryzacją i wszystkimi rzeczami z nią związanymi. Śledzicie trendy, nowości, jesteście na bieżąco. Staracie się jeździć bezpiecznie. W innym przypadku by Was tutaj nie było, drodzy czytelnicy. Mam dla Was zagadkę.

Kliknij, aby zobaczyć wpis:

Domyślnie

Ciekawa sytuacja, ale stawiam że nasza droga traktowana jest jako skręt w lewo i musimy ustąpić pierwszeństwa pojazdowi z prawej. Są jakieś nagrody ?

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

W lewo jest droga główna a z przeciwka kierowca ma znak Ustąp pierwszeństwa nie ustępujemy więc temu z prawej, który się zatrzymał prawidłowo.

Domyślnie

Norek, w przypadku sygnalizacji świetlnej znaki są bez znaczenia.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Sygnalizator kierowca kombi ma paręnaście metrów za plecami a znak mu przypomina o zbliżaniu się do drogi głównej. Nie naciągaj przepisów.

Domyślnie

Chyba inne przepisy znam, a już na pewno inny film musiałem oglądać.. Jeżeli są jakieś przepisy mówiące o tym, że znak jest ważniejszy od świateł gdy jest umieszczony bliżej skrzyżowania to chętnie je poznam !

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Norek, lepiej jeździj autobusami i tramwajami, po co masz siebie i innych narażać, haha. To odnośnie znaków, jednak co do filmiku to nie puszczamy tego z prawej, nie wiem po co autor nagrania go puścił.
    Ostatnio edytowane przez Grey ; 07-02-2015 o 19:30
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Oooo mój akademik W DS3 mieszkałem 4 lata.
    Co do tej sytuacji. Światła pozwalają na jazdę. A znak pokazuje, która droga jest z pierwszeństwem. Ja będąc w tej sytuacji, mając zielone, mam pierwszeństwo. Jeśli miałbym czerwone nie mógłbym jechać. Jeśli ja i ten na przeciwko mamy zielone to decyduje znak pierwszeństwa drogi.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Chyba zły film oglądacie, chodzi o ten na końcu co wpuszczane jest czarne kombi, my jesteśmy na drodze z pierwszeństwem i nie ma tu ustępowania nikomu z przeciwka.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ja się odnoszę do zdjęcia. A sytuacja z filmiku różni się tym, że zamiast z naprzeciwka. auto jedzie z prawej. Tak czy inaczej mamy pierwszeństwo.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Uprawnienia umieszczania postów