Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Jakie słuchawki do 200zł?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie Jakie słuchawki do 200zł?

Pytanie tylko do osób zaznajomionych w temacie, padły mi słuchawki które używałem do tej pory i czas na nowe. Ważne, żeby charakteryzowały się szerokim i wyrównanym pasmem przenoszenia, a nie eksponowały jedynie bassu na pierwszym planie. Cel to słuchanie muzyki, głównie rap, rock i club. Oczywiście interesują mnie słuchawki dokanałowe, ewentualnie nauszne, ale skłaniam się ku tym pierwszym bardziej.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Jeżeli głównie w grę wchodzą dokanałowe, grające całym pasmem to bardzo dobrym wyborem byłyby Brainwavz M1, zostanie nawet trochę pieniędzy, ~130zł kosztują. Ciężko mi wymyśleć cokolwiek innego lepiej grającego do 200zł, są jeszcze nuForce'y ale grają bardziej basowo i mają problemy z trwałością. Z nausznych Creative Aurvana Live(+ że w przyszłości można jeszcze podnieść jakość grania i zrobić recabling) , bądź Superlux HD330.

Domyślnie

Poczytaj jeszcze o słuchawkach marki Jays. Ja od ponad dwóch lat posiadam model a-jays two i jestem bardzo zadowolony. Tobie mogą nie pasować, bo ich charakterystyka jest dla ludzi lubiących bas, aczkolwiek inne modele grają całkowicie inaczej.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Dzięki za odpowiedzi. Wiecie może w jakich sklepach będzie można je przetestować?

Domyślnie

Creative Aurvana Live często można spotkać w jakichś dobrych, dużych Saturnach, MM itd. Takie Brainwavz czy Jays raczej nie znajdziesz w sieciówkach, to mniejsze marki i sens jest pytać raczej tylko w wyspecjalizowanych w sprzęcie audio sklepach.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Tak właśnie myślałem. W tych sieciowkach głównie są komercyjne badziewia niewarte uwagi od Philipsa i Sony. A testowales moze Xiaomi Piston v2? Maja dobre recenzje od użytkowników a duzym plusem jest pokrycie kabla warstwa kevlaru bo w obecnych wlasnie poszedl mi kabel. Po prostu pekl i sie przetarl. Ciekawe jest tez zastosowanie stopu berylu.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

A jak w tym gronie sprawują się nauszne budżetowe modele firm z wyższej półki? Do 200zł spokojnie wybierzemy coś od Denona czy AKG.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Domyślnie

Akurat Philips to nie badziewie i ma sporo udanych modeli

Genesis myślę że słuchawki Denona, AKG czy innych Sennheiserów bardziej są warte uwagi raczej przy większych budżetach. Oczywiście nie sprawdza się to w 100% przypadków(szczególnie że dźwięk to mocno subiektywna sprawa) i zapewne są też modele warte uwagi, ale generalnie przy mniejszym budżecie lepszym rozwiązaniem są słuchawki mniej znanych producentów. Wśród słuchawek nausznych przy budżecie ~150zł niemal bezkonkurencyjne są aktualnie słuchawki Superlux, wśród słuchawek dousznych szczególnie warci uwagi są raczej młodsi producenci jak np. nuForce, Brainwavz, Jays i zapewne sporo innych których nie wymienię, gdyż od pewnego czasu nie interesuje się sprzętem audio tak mocno jak kiedyś

Domyślnie

Być może te stealseries są dobre, bo SteelSeries to tragedia

Domyślnie

Od dwóch lat używam Panasonic RP-HT225 nie drogie a pasmo dźwięku dobre. Same słuchawki wykonane z bardzo dobrych materiałów . Polecam

Uprawnienia umieszczania postów