Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Jakie słuchawki do 200zł?

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Ja też stałem jakiś rok temu przed podobnym wyborem. Budżet był nawet nieco wyższy, ale po poczytaniu forów, paru odsłuchach wybrałem Creative aurvana live. Spokojnie znajdziesz w cenie do 200 zł. Są bardzo dobrej jakości i ładnie grają. Warto rzucić okiem. Bebechy są takie jak w słuchawkach za dwa razy tyle.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Podłącze się pod temat, ma ktoś pomysł na coś sensownego do 300 zł? Warunek to Bluetooth, wynalazków z kablem mam serdecznie dosyć. Nauszne, najlepiej zamknięte, z dobrym basem. Fajnie jakby ogarnialy aptx, ale jeśli będą dobrze brzmieć bez tego to przeżyje.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Kupilem xiaomi piston v2 i jestem bardzo zadowolony, naprawde polecam. Swietnie niosa dzwiek, w koncu slysze w utworach kazdy instrument i glebie, a nie uwydatniony jedynie bass i plaskosc. Takze jesli chodzi o douszne to naprawde rekomenduje, warto
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Robert Pietryka
    where the sound of exploding petrol comes from
    Auto
    Italian (one's a small hoon, the other's wonderfully weird)

Domyślnie

Tu masz byczy temat z testami masy słuchawek:
    http://www.head-fi.org/t/478568/mult...3-26-15-p-1050

Domyślnie

Sam myślałem nad zakupem Xiaomi.. porównywałeś z czymś innym czy zakup w ciemno ?

Auto
    służbowe

Domyślnie

Douszne sportowe wodoszczelne bluetooth Denon AH-W150EM. Co prawda wyglądają jak aparat słuchowy, ale za to po chwili nie czuć, że cokolwiek ciąży na uszach. Płaskie czytelne całe pasmo i na prawdę mocny bas - na szczęście można go regulować zmieniając same wkładki douszne na mniejsze (w komplecie 4 rozmiary).Kupiłem do celów stricte sportowy a korzystam również w domu. Dodatkową zaletą jest wbudowany mikrofon, słuchawki można wykorzystać do rozmów tel.
    Z wad:
    - nie sprawdzają się przy szybkiej jeździe na rowerze, opływające powietrze generuje głośne świsty do ucha,
    - dosyć mocno trzeba naciskać (słabo wyczuwalny próg zadziałania) klawisze regulacji głośności, czy play/pause/kolejny utwór
    - nie sparujesz ich z np. wieżą audio..tylko z urządzeniami telefonopodobnymi.

Ale zasadniczo jeśli zależy Ci na b.dobrej jakości to w ogóle nie polecam jakichkolwiek słuchawek bezprzewodowych bth.
    Generalnie konwersja bth A/C +C/A robi kaszanę z dźwiękiem
    Ostatnio edytowane przez Krazy ; 15-04-2015 o 03:03

Auto
    Audi A3

Domyślnie

a jakie polecacie do biegania żeby nie wypadały?
    Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Auto
    BMW

Domyślnie

na filmiku możecie zobaczyć nie tylko nie drogie słuchawki, ale przy okazji też niezłą blondynkę która się w nich prezentuje https://www.youtube.com/watch?v=7zY1O3xXwHM

Awatar KarolG_87
    Auto
    Citroen DS3

Domyślnie

Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nie warto kupować słuchawek beats by dre obojętnie jaki kto ma budżet. A do 200zł to polecam Ci słuchawki z jvc bardzo fajnie grają i pozwalają delektować się muzyką.
    Alusy tylko 16"+

Domyślnie

TKD robi świetne słuchawki i niedrogie. Ja osobiście jednak posiadam droższą opcję od Sennheisera

Uprawnienia umieszczania postów