Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 2015 Mini Clubman Vision Gran Turismo

Domyślnie 2015 Mini Clubman Vision Gran Turismo

Mini, w ramach projektu Vision Gran Turismo do konsolowej gry Gran Turismo 6, zaprezentowało model Clubman Vision. Zbliżony do koncepcyjnego Mini Clubman Concept z 2014 roku, ale z wyścigowym charakterem i 3-drzwiowym nadwoziem. Pod maską 395-konny silnik, który zapewnia autu ważącemu 1050 kg przyspieszenie do 100 km/h w czasie 3,5 sekundy oraz prędkość maksymalną 290 km/h. Napęd przenoszony jest na cztery koła za pomocą 6-stopniowej sekwencyjnej skrzyni biegów.

Mini pojawił się w najnowszej aktualizacji 1.16, która wprowadziła m.in. uwielbiany przez wielu "stary, ale jary" tor Mid-Field Raceway oraz długo oczekiwany tryb B-Spec.

(C) gran turismo

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Lubię kombiaki, a zwłaszcza trzydrzwiowe. Clubman to też była moja najulubieńsza odmiana poprzedniego Mini. Jednak ten w tym temacie to jakaś porażka. Nie wiem co bardziej mi nie pasuje, wyścigowy bodykit (pasujący tutaj jak pieść do nosa), kiepskie malowanie tego siwego czy wielkość samego auta (Mini? Poważnie?). Dobrze, że chociaż tylna klapa bagażnika ma podwójne drzwi. W ogóle obecna generacja mi się nie podoba, a i Clubmana spartolili.

Uprawnienia umieszczania postów