Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Czy warto kupić SEAT LEON 1.2 TSI

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Chyba będzie nowy temat na forum. Wstępnie kupiłem tego Leona. Co do silnika nie działo się nic. Teraz na gwarancji ma zostać wymieniony rozrząd wraz z napinaczem a przez całą, eksploatacje nie było, żadnych problemów więc chyba jest to szczęśliwy model. Mam nadzieję, że złej decyzji nie podejmują. Kuszące jest przejście do auta o klasę wyższego w korzystnych pieniądzach. Jak tylko odbiorę to oczywiście pochwale się na forum.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Brat ma Roomstera 1.2 TSI 105 z manualem 5-biegowym, rocznik 2010. Nie wiem jaki ma przebieg, pewnie coś koło 100 tys km. Było parę akcji serwisowych, między innymi rozrząd. Z autem się nic nie dzieje. Dynamika do prędkości mi przelotowych jest świetna. Nie wiem, może niektórzy mają farta, albo po prostu jeszcze nic się nie zepsuło :-)
    Cóż, Twój Leon może jeździć tylko lepiej, więc gratuluję wyboru i trzymam kciuki za bezproblemowe użytkowanie.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Nie dziękuję ! W Leonie jest 6 biegowa skrzynia od roomstera mniejsze opory także mam nadzieję, że będzie na prawdę w porządku. Na początku tygodnia odbieram więc założę odpowiedni temat. Mam nadzieję, że nie będzie przygód tym bardziej że cały rozrząd jest właśnie wymieniony w ASO wraz z przeglądem więc tylko jeździć

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Pozostaje miec nadzieje, ze sie pozbierali z tymi glupimi lancuchami i napinaczami, akurat na Twoj okres eksploatacji moze wszystko wytrzyma bez problemu..choc mi by braklo odwagi

Jest 6 biegow, mozna latac, brakuje jedynie pewnie fotelow FR

Wlasnie L II podobal mi sie zawsze z sylwetki najbardziej, drugiego takiego nie bedzie

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Było parę akcji serwisowych, między innymi rozrząd. Z autem się nic nie dzieje... Nie wiem, może niektórzy mają farta, albo po prostu jeszcze nic się nie zepsuło :-)
    Ciekawie rozumiesz zwrot " nic się nie dzieje " .

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Autko kupione. Temat do zamknięcia. Dziękuje wszystkim za opinie

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Ciekawie rozumiesz zwrot " nic się nie dzieje " .
    Rozwiń proszę swoją wypowiedź, bo nie wiem jak się do tego odnieść.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Koledze pewnie chodziło o to, że po przedwczesnej wymianie rozrządu ciężko mówić "nic się nie dzieje".
    Pozdrawiam,
    Paweł

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

Akcja serwisowa to nie awaria auta.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Panowie, w Rapidzie 1.2 TSI 85 km 5 biegów prod. 2013 r. będzie ten nowszy silnik na pasku czy jeszcze łańcuch? Trzeba się jakoś szczególnie troszczyć o ten motor?

Uprawnienia umieszczania postów