Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [S]Passat B6 2.0 TDI CR, krajowy, przebieg 122 tys

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie [S]Passat B6 2.0 TDI CR, krajowy, przebieg 122 tys

Cześć,

Mam do sprzedania mój "dupowóz". Jest to krajowy Passat 2.0 TDI, bezawaryjny common rail. Auto ma 122 tys udokumentowanego przelotu, było serwisowane od nowości do 116 tys (czyli do końca) w ASO. Co ważne, przeglądy olejowe były robione zawsze co 15 tys, a nie co 30! Auto jest bezwypadkowe (każdy element w oryginalnym lakierze).

W ostatnim roku było nieźle doinwestowane, teraz nie wymaga żadnego wkładu:

-nowe opony lato/zima
    -nowy rozrząd z pompą wody w ASO
    -nowe klocki i tarcze tył
    -nowy akumulator
    -nowy napęd pompy oleju w ASO
    -ostatni przegląd ze zmianą oleju przy przebiegu 116 tys km

Na wszystko mam faktury.

Cena jaka mnie interesuje to 41 500 do rozsądnej negocjacji.

https://lh4.googleusercontent.com/-7...o/IMG_1782.JPG

Więcej szczegółów i zdjęć w aukcji:

http://allegro.pl/vw-passat-2-0-tdi-...190677749.html
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 22-03-2015 o 14:00
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Domyślnie

Z Passatów TDI można się śmiać i z tego, co wypisują handlarze na temat ich cudownych egzemplarzy "igła, perełka, z prawdziwym przebiegiem", ale tu - jeśli wszystko jest prawdą co piszesz (a z tego co widzę informacje niepodważalne) - mamy do czynienia chyba z prawdziwą perełką. Polski salon, auto serwisowane od A do Z, potwierdzony nieduży przebieg no i TDI na CR - moim skromnym zdaniem nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem klienta. Powodzenia!

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

taka tapicera i brak klawiszy na kierownicy - przedziwna konfiguracja, dlatego pewnie auto sobie postało rok :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Jak na TDI dużo nie jeździł, a co to za nawigacja, bo to nie oryginał ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    taka tapicera i brak klawiszy na kierownicy - przedziwna konfiguracja, dlatego pewnie auto sobie postało rok :-)
    Seryjna tapicerka dla wersji Comfortline - była jeszcze jasno beżowa (w Trendline jest jeszcze gorsza). A kierownica - standardowa 4-ramienna jest jeszcze brzydsza. Tu przynajmniej w salonie zainwestowano i wybrano skórzaną.

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Z Passatów TDI można się śmiać i z tego, co wypisują handlarze na temat ich cudownych egzemplarzy "igła, perełka, z prawdziwym przebiegiem", ale tu - jeśli wszystko jest prawdą co piszesz (a z tego co widzę informacje niepodważalne) - mamy do czynienia chyba z prawdziwą perełką. Polski salon, auto serwisowane od A do Z, potwierdzony nieduży przebieg no i TDI na CR - moim skromnym zdaniem nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem klienta. Powodzenia!
    Tak się tylko wydaje.. Ale u nas niestety większym powodzeniem cieszą się słabo doinwestowane i przeciętnie zadbane auta z dolnych rewirów cenowych, a nie te perełki za najwyższą cenę. W mojej opinii jest wart tych pieniędzy, ale rynek to zweryfikuje. Chciałbym, żebyś miał rację

test1uci - to akurat dość popularna konfiguracja w Passatach. Wiadomo, że lepiej mieć Highline. Ale jak ja szukałem auta to po obejrzeniu historii tego egzemplarza oraz jego stanu nawet chwili się nie wahałem. On jest naprawdę jak nowy, a do tego rynek Passatów jest u nas dość specyficzny (to bardzo popularne auto i bardzo dużo mocno zmęczonych aut przyjeżdża do nas z zachodu - ciężko znaleźć auto takie, jak moje (stan, przebieg i historia).

Jeszcze jednego nie dodałem - auto ma program na 206 KM i 390 Nm zrobiony w Masters tuning. W ogłoszeniu nie wspominałem, ponieważ w wolnej chwili planuję powrót do serii.
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

No właśnie i takie kwiatki powodują, że silnik się zaciera lub panewki się obracają "bez powodu". 2.0TDi nie grzeszy trwałością a prawie 210KM nie wydłuży żywotności. Nadzieja że lałeś dobry olej i jak piszesz zmieniałeś zdecydowanie częściej niż zalecał producent.

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    No właśnie i takie kwiatki powodują, że silnik się zaciera lub panewki się obracają "bez powodu". 2.0TDi nie grzeszy trwałością a prawie 210KM nie wydłuży żywotności. Nadzieja że lałeś dobry olej i jak piszesz zmieniałeś zdecydowanie częściej niż zalecał producent.
    2.0 TDI CR nie grzeszy trwałością? Czy mówimy o tym samym silniku? Ten silnik nie ma nic wspólnego ze słynnym (z awaryjności) 2.0 TDI PD, montowanym w Passatach do 2007 roku (nie wiem, czy przypadkiem nie nawet jeszcze na początku 2008 ). Program był zrobiony przy przebiegu 95 tys km. Olej leję tylko Motul, zawsze zmieniany co 15 tys. Auta nie "pałuję", z "nowych osiągów" korzystałem raczej tylko w trasie (teraz praktycznie nie zdarza się, że trzeba redukować bieg przy wyprzedzaniu). A 2.0 TDI CR to jeden z lepszych diesli ostatnich lat.
    Pozdrawiam,
    Paweł

Moje BMW 130i - klik

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Na niektóre rzeczy po prostu możesz nie mieć wpływu. Swoją drogą fajna fura, doinwestowana, skąd pomysł aby sprzedawać?

Auto

Domyślnie

Zgadzam się z Tobą. Ale chciałem zaznaczyć, że ten 2.0 TDI to jest naprawdę bardzo dobry, bezawaryjny silnik. A miałem wrażenie, że pomyliłeś go z 2.0 TDI PD (takie domysły po tym, że pisałeś, że ten trwałością nie grzeszy).

Co do przyczyny sprzedaży. Wiem, że to mało wiarygodna odpowiedź.. Ale mamy 7 aut w domu, w niedzielę kupuję ósme i po prostu padło na Passata, bo powoli za dużo tego się robi. Mamy dwa bardzo podobne w swoim przeznaczeniu auta: tego Passata i S-maxa. Po przemyśleniach, "wyrok" zapadł na jedno z nich. Ciężko było zdecydować, które, ale w końcu S-max zostaje, a Passat idzie na sprzedaż. S-max jest z 2011 roku, ma przebieg 75 tys km, ma automat i mamy go od nowości - to były główne argumenty.
    Pozdrawiam,
    Paweł

Moje BMW 130i - klik

Uprawnienia umieszczania postów