Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: 2015 McLaren 570S

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2015 McLaren 570S

McLaren pokazał pierwszy teaser przedstawiający pewien element całego samochodu. Wcześniejsze dotyczyły głównie zamaskowanego egzemplarza. Model nazywać się będzie 570S. Prezentacja odbędzie się 1 kwietnia w Nowym Jorku.

Napędzać go będzie znany silnik V8 twin-turbo o pojemności 3.8-litra produkujący 570 KM. Podobno za miesiąc w Szanghaju pokazany zostanie wersja 540C wyłącznie dla Azjatów. Podobnie jak McLaren zrobił z 625C.
    570S posiada monocoque z włókna węglowego, takie jak w 650S i P1. Cenowo będzie konkurentem dla Porsche 911 Turbo.
    Oprócz coupe planowana jest oczywiście wersja roadster oraz coś na wzór 675LT.
    570S opisywane jest przez McLarena jako "wysoki poziom wydajności w swojej klasie, w połączeniu ze zoptymalizowanymi właściwościami jezdnymi i dynamiką jazdy".
    W opracowaniu jest także wersja wyścigowa GT3.

(c) worldcarfans

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Oficjalnie:

http://www.lefigaro.fr/automobile/20...-911-turbo.php

Samochód waży 1313kg. Napędza go jak wspomniałem wcześniej V8 o pojemności 3.8-litra rozwijający 570 KM i 600 Nm. Jednostka połączona jest z 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią automatyczną. Do setki w 3,2s. Do 200 km/h w 9,5s.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

O kurcze, przednia lampa nie napawa optymizmem. Mam nadzieję, że to niefortunne ujęcie, bo wygląda to jak zmutowany mix sowy z ważką
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Z przodu wygląda jak uśmiechnięta żaba - podoba mi się.
    Pierwszy model McLarena z nowej serii w którym przód zdecydowanie bardziej mi się podoba od tyłu. Mogli bardziej zaszaleć z tymi lampami i pociągnąć kreskę w dół nawiązując do P1..
    Cały czas spodziewałem się modelu 2+2...
    Tylna szyba jest dla mnie lekkim zaskoczeniem bo spodziewałem się w stylu 650S.
    Wnętrze bardzo fajne - proste i przytulne.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Z przodu wygląda po prostu niepoważnie. Cały samochód jakby na siłę nawiązujący do reszty oferty. Tył ogólnie do przyjęcia
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Samochod fajny ale juz dla mnie za duzo maja aut z centralnie uszmieszczonym silnikiem 3.8 v8 TT. Przydałoby sie jakies GT 2+2, roadster lub sportowy sedan - cos koncepcyjnie innego.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie McLaren 570S - Konkurencja dla legendy | NEWS

McLaren zaprezentował model 570S należący do grupy Sport Series. Jest on najniżej pozycjonowanym autem w ofercie, ale niech ten fakt was nie zmyli – to wciąż piekielnie szybka bestia.

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Cenowo to konkurent 911 Turbo ale osiągami jednak w tyle. Nie mówiąc o Nissanie GT-R.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Chyba jednak nie. Jesli deklareowane osiagi beda przekładały sie na rzeczywistosc to jest szybszy od turbo. Turbo przyspiesza do 200 w ponad 10s.

Uprawnienia umieszczania postów