Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 39 z 47 PierwszyPierwszy ... 23242526272829303132333435363738394041424344454647 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 462

Wątek: Król Dróg

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

generalnie warto przed wyjazdem w alpy trochę poczytać o technice jazdy w górach, bo można faktycznie zajechać hamulce, i może być nieciekawie, dodatkowo automat w tym dopomaga :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Dzieki serio na ekspresowce W-wa - Radom nie idzie tego utrzymać na drodze przy 190 korzystając z obu pasów ruchu
    Musisz kupić lepsze opony i obniżyć zawieszenie : D

U mnie pod blokiem taki jeden parkuje, felgi 22" i zglebione zawieszenie na mitsubishi pajero: P

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    generalnie warto przed wyjazdem w alpy trochę poczytać o technice jazdy w górach, bo można faktycznie zajechać hamulce, i może być nieciekawie, dodatkowo automat w tym dopomaga :-)
    Technikę znam, tym bardziej mam obawy właśnie...

coo84 zdecydowanie po to kupiłem LC żeby go glebić...

Domyślnie

Naprawdę wydaje mi się że zbędne są Twoje obawy Nie kieruj się hamowaniami z takich prędkości, zupełnie inne obciążenia są jak wyhamowujesz tak ogromny pęd na autostradzie, w porównaniu do częstego, ale zdecydowanie mniej obciążonego hamowania górach

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie Król Dróg

Wczoraj wieczorem jechałem spod Warszawy za Warszawę. W przybliżeniu Nowy Dwór Mazowiecki - Jabłonna - Marki - Warszawa (do ul. Chelmżyńskiej, potem węzeł Marsa i wyjazd na Mińsk Mazowiecki) - dom.
    W sumie 64,5 km, tempo spokojne z uwagi na ciasnotę w drogach i niewielkie zatory - zwłaszcza na odcinku z Jabłonnej do Warszawy i na Chełmżyńskiej. Cały dystans zrobiłem w 90 minut więc bez rewelacji, ale niedziela i Warszawa wraca z weekendu o tej porze.
    Najważniejsze: jazda z głową, bez szaleństw deptania (no prawie ) dało wynik 11.3 l / 100 km.
    Z nudów szukałem granic na zakrętach i po zmianie przyzwyczajeń nawet można pokonać rondo szybciej niż 20 km/h i za którymś łukiem czuć "fun" przewalając 3 tony masy z lewych kół na prawe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ile masz przebiegu?

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Nie wiem, jakieś 18-19k km.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Dzisiaj byłem autem w Warszawie, zatankowałem w środku dnia, pokręciłem się po mieście i o 17 ruszyłem do domu. Z okazji długiego weekendu korki nieziemskie podrasowane jeszcze wypadkiem na moście.
    Spalanie w mieście minimalnie wyższe od katalogowego: 21 l / 100 km.
    Jako że Żona regularnie nią jeździ przebieg już prawie 23k km.
    Spalanie z jazdy Żony na krótkich dystansach z częstymi przystankami: 15,5-16,5 l. Jazda do przedszkola, potem do sklepu, drugiego sklepu, czasami targowisko i do domu.

Dzisiaj niestety cofając nie zauważyłem auta z tyłu: kamera uwalona, czujniki zapiszczały zbyt późno i jest lekko wgniecenie na klapie i draśnięty zderzak. Jak umyję auto to będzie widać co z tym się da zrobić.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

PSUJA! Przyzwyczaił się do Aygo i Smarta to LC już nie ogarnie

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Żona powiedziała to samo. I faktycznie przyzwyczaiłem się do małego auta. Inna kwestia że raczej małe auto jest na krótko. Jednak dupa się starzeje i chce komfortu, ciszy i automatu.

Uprawnienia umieszczania postów