Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 44 z 47 PierwszyPierwszy ... 2829303132333435363738394041424344454647 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 462

Wątek: Król Dróg

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

RRC za wysoki, ale faktycznie opcja na auto drugie to jakiś youngtimer ciekawszy. Dobry by był W124 500E na przykład

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

dobry youngtimer nie jest zly, czasem warto olac mozliwosc sparowania sie z iPhonem dla czystej przyjemnosci kierowania samochodem. Dla mnie namiastka tego bylo P38 i teraz wiem, ze nastepne "drugie" auta beda juz tylko starsze ;D

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

na razie jeszcze nikt LC nie kupił więc jakoś mocno sobie tym nie zaprzątam głowy po cichu licząc, że jednak się nie sprzeda

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Widze, ze jestes troche w sytuacji jak ja bylem z Lexem - chcialem zmienic, ale nie chcialem.

Zostaw Landka, pojezdzij pare lat I wtedy sprzedaj jak juz bedziesz pewien. Dla youngtimera kilka lat to zadna roznica.
    Ja ciesze sie z Lexa I w sumie za pare lat, jak bedzie mniej warty, to nwaet nie wiem, czy go sprzedam w ogole.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    jak bedzie mniej warty
    W dobie elektryfikacji, kosiarek i innych wynalazków, kto wie, czy jeszcze dobrego interesu na tym Lexusie nie zrobisz

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Piciu prawie, kwestia zdrowia Żony jeszcze u mnie dochodzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    W dobie elektryfikacji, kosiarek i innych wynalazków, kto wie, czy jeszcze dobrego interesu na tym Lexusie nie zrobisz
    akurat na tym nie, nowsze modele mają nadal atmosferyczne silniki, też można odłączyć elektrykę.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nowsze modele? Przecież nie ma następcy ISF-a. Większe modele, to inna klasa - inny temat. Do tego ISF jest o wiele rzadszym okazem niż C AMG, m3. Nawet teraz na zachodnich rynkach ceny za ISF-a są wyższe od konkurencji w porównywalnym roczniku i przebiegu. Moim zdaniem potencjał na 'klasyka' jest.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Nie kupowalem tego auta, zeby zarobic, ale fakt jest, ze ceny modeli z 2012 sa dzis podobne do cen 2 lata temu.
    Jak szukalem auta, to w DE byla tylko 1 sztuka nie-demo I nie naprawiana, takze jak sie nie rozbije, to wiele na nim nie strace
    Dodatkowo, te auta sa solidniejsze niz M3 - kumpel ma podobny rocznik/przebieg I byl juz w serwisie 2 razy na rozne cuda z czujnikiem VANOSa I cos tam jeszcze.
    No ale skonczmy juz offtop, bo sie autor zdenerwuje

Jesli faktycznie Twojej Zonie zle sie nim jezdzi, to nie lepiej jej kupic cos mniejszego/tanszego, a Landka trzymac na trasy?
    Ostatnio edytowane przez Piciu ; 02-02-2017 o 11:06

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Jesli faktycznie Twojej Zonie zle sie nim jezdzi, to nie lepiej jej kupic cos mniejszego/tanszego, a Landka trzymac na trasy?
    Problem w tym, że my teraz tras nie robimy dużo, ja mam raz w tygodniu wypad do Czech ale muszę tam jechać klekotem.

Co więcej, w weekendy też często LC zostaje w garażu - Ford okazał się na tyle trafionym nabytkiem, że na zakupy do jakiejś galerii handlowej jedziemy nim, a nie Toyotą - jest o wiele łatwiej zaparkować. Doprecyzuje: aby w CH zaparkować LC trzeba mieć albo miejsce XXL (a te nie wszędzie są) albo miejsce przy słupie - tych z kolei jest mało. Pomiędzy innymi samochodami jest problem, ponieważ szerokość miejsca parkingowego to 2,5 metra. A LC ma 2 metry bez lusterek. Czyli zostaje po 25 cm z każdej strony aby otworzyć drzwi i wysiąść - bez szans.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie czujesz lekkiego niesmaku z faktu iż kupiłeś dwa lata temu samochód za wielką furę kapusty a teraz jest zbędny. Nie chcę żebyś odebrał mnie źle czy uznał za złośliwego bo nie mam takich intencji ale w dniu zakupu tego auta wiedziałem że trafiłeś kulą w płot.

Uprawnienia umieszczania postów