Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Poznań Motor Show 2015 (10-12.04.15)

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie Poznań Motor Show 2015 (10-12.04.15)

Oto moja fotorelacja z dzisiejszego pobytu na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2015.

Fotorelacja cz. 1.
    Fotorelacja cz. 2.

Ogólnie - podobało mi się. Byłem w godzinach od 10 do ok. 14:10 i początkowo było dość znośnie, jeśli chodzi o możliwość zrobienia zdjęcia. Jednak na stoisku BMW z serii M był taki tłum, że ciężko było zrobić dobre zdjęcie. Tak samo jak w hali (bodajże 3A) grupy VAG. Chciałem tam zrobić zdjęcie nowemu Audi Q7, ale po prostu nie dało rady. Byłem mile zaskoczony konceptami przywiezionymi z Genewy przez Kię i Nissana.
    Reasumując - tegoroczne targi były wg mnie OK. Myślę jednak, że w przyszłym roku (o ile będę mógł) to pojadę na nie raczej w piątek (jeśli będą dni dla publiczności tak jak w tym roku - piątek, sobota, niedziela) - powinno być wtedy mniej ludzi.
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Motor Show Poznań 2015 - Podsumowanie | NEWS

Poznańskie targi Motor Show to największa impreza motoryzacyjna odbywająca się w tej części Europy. Ostatnia edycja zakończyła się w niedzielę o godzinie 18:00 i dla organizatorów była kolejnym sukcesem.

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Domyślnie

Z roku na rok rośnie ranga tej imprezy - mnie szczególnie podobał się powrót BMW na PMS 2015. Niestety z punktu widzenia zwiedzającego rośnie też liczba gości, przez co czasami ciężej jest się dopchać do samochodów Ale to nie zmienia faktu, że Poznań Motor Show to prawdziwa ziemia obiecana dla fana motoryzacji w Polsce
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Domyślnie

Ford miał auta w świetnych kolorach

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów