Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tata Xenon

Domyślnie Tata Xenon

co sądzicie o tym samochodzie?
    Lub o innych z marki TATA warto?

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Był bodajże w automaniaku test tego auta. Podsumowując nie można powiedzieć, że to auto jest beznadziejne, jest po prostu przestarzałe, co pokazuje cena i jeśli zależy Ci na zwykłym przemieszczaniu się z punktu A do B, to to auto ma sens.

Domyślnie

bardzo mi sie podoba i jest tanie a czemu stare? wygląda bardzo nowocześnie

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

auto wprost odlotowe, kup a potem koniecznie załóż mu stronkę, będzie sporo wpisów i duże zainteresowanie

Domyślnie

Polecam swój test:
    http://www.autogaleria.pl/testy/tata...e-cab-dle-4x4/

Ale auta nie polecam - niedopuszczalnym dla mnie jest fakt, żeby nowy samochód nie był wyposażony w żadną poduszkę powietrzną, nawet za dopłatą.

Awatar Fosgen
    Auto
    napędzane fosgenem

Domyślnie

Tata Xenon, Mama Neon, Syn Argon, a Córka Krypton ? Ja nawet tego auta na oczy nie widziałem ale już odradzam po samym wyglądzie i wyposażeniu. Lepiej za jego cenę kupić 2 koła od Ferrari i zmontować rower >_<
    Fosgen, COCl2 – organiczny związek chemiczny z grupy chlorków kwasowych. Jest to bezbarwny gaz, silnie trujący i duszący. Obecnie fosgen otrzymuje się w reakcji tlenku węgla z chlorem w obecności węgla aktywnego oraz światła jako katalizatorów, zgodnie z reakcją:

CO + Cl2 → COCl2.

Pod wpływem wody ulega hydrolizie z wytworzeniem chlorowodoru i dwutlenku węgla, zgodnie z reakcją:

COCl2 + H2O → 2HCl + CO2

Uprawnienia umieszczania postów