Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 42 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 417

Wątek: 2016 Fiat Aegea/Tipo

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2016 Fiat Aegea/Tipo

Fiat dzisiaj zaprezentował model Aegea, który będzie miał światową premiera na salonie samochodowym w Stambule.
    Aegea to nowy model czterodrzwiowy, który pierwotnie został zaprojektowany jako sedan. Jednak jak twierdzi Fiat powstaną jeszcze dwie wersje: hatchback i kombi. Mają zostać ujawnione jeszcze w tym roku aby wejść do sprzedaży w 2016r.
    Aegea to nie jest nazwa z jaką będzie sprzedawany. Prawdziwa zostanie ujawniona bliżej daty premiery. Mierzy 4,5m długości, 178cm szerokości, a wysokość wynosi 148cm. Mieści 5 osób,a pojemność bagażnika to 510 litrów.
    W wyposażeniu system Fiata Uconnect z pięciocalowym ekranem dotykowym, złącze Bluetooth, USB oraz wejście Aux. Opcjonalnie można dokupić nawigacje satelitarną TomToma oraz tylną kamere cofania.
    "Aegea" budowana będzie w fabryce mieszczącej się w Bursie (Turcja) obok Linei,Qubo oraz Doblo.
    Do wyboru będą cztery silniki: dwa diesle Multijet II oraz dwa benzyny.
    Więcej informacji wkrótce.

(c) autocar

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Brzydkie to, do tego ta kierownica z 500tki pasuje tam jak pięść do nosa Ogólnie taki projekt niedopracowany stylistycznie, niektóre elementy nadwozia wyglądają jak wsadzone na siłę. Na mniejszej feldze będzie parówka, poza tym sedana segmentu C można o wiele lepiej zaprojektować o czym świadczy rzekoma konkurencja. To wygląda co najwyżej na konkurencję Rapida.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Nie zgodzę się z Tobą - projekt wydaje mi się ciekawy, zwłaszcza przód, choć tył - nie wiem czemu - zalatuje mi... Skodą. A kierownica jak w każdym innym Fiacie - mi nie przeszkadza.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Mam nadzieję że Fiat nauczył się na błędach i model nie podzieli losu Linei...
    No replacement for displacement

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja już się o Bravo boję, żeby nie wyszło coś w stylu Ottimo z lampami z tej Aegei. Lampy właśnie mnie rażą, są zbyt przekombinowane, w tylnych ten kikut w doł, w przednich ząbek zachodzący w grill, a bryła ogólnie stonowana i konserwatywna. Ta kiera podoba mi się w 500 i 500X, ale tu mi się gryzie z tym co widzę na zewnątrz. Ogólnie to budżetowo wygląda mimo najwyższego konfigu, czyżby miało być w cenach startujących od 40 paru k?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Fajny! Podoba mi się! Mnie przód przypomina jakiegoś Dodge'a albo coś innego z hameryki

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Bardzo ładne auto. Z boku trochę Qoros. Ciekawe czy nie poszaleją z cenami.
    Grey nie hejtuj dla zasady.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Domyślnie

Fajny. Jak nie Fiat ;-) Spójny stylistycznie i czysty w formie. Tył faktycznie podobny lekko, jeśli chodzi o podcięcie świateł, do Skody ;-) Przednie reflektory trochę jak połączenie Infiniti z BMW3er. Wnętrze czyste i spokojne. Ciekawe tylko jakie materiały zostaną zastosowanie we wnętrzu i czy nie będzie śmierdziało Fiatem. Jakoś tak w pierwszej chwili... Citroen C3 Elysee

- - - Aktualizacja - - - -

Ryjas... Przyganiał kocioł garnkowi :-)

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

http://www.quattroruote.it/news/novi..._compatta.html

Jest nagranie z targów.
    Może się podobać fajny przód, wnętrze ok. Dziwne fotele i tył.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Uprawnienia umieszczania postów