Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 145

Wątek: 2016 Opel Astra K

Auto
    własne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Jeździłem po mieście z włączonymi automatycznymi światłami długimi (lampy diodowe). System wyłączania poszczególnych diod (luster) naprawdę działa (nikt mi nie mrugał że go oślepiam) Zresztą, przy tych lampach bardzo wyraźnie widać granicę światła/cienia
    Z pewnością masz rację, ciekawe tylko jak się to ma do przepisów?

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Miałem okazję dziś obejrzeć nową Astrę podczas dni otwartych, auto zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, i jakością, i stylistyką, była to wersja z silnikiem 105 konnym, kolor srebrny, cena 77 tys zł

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Ja wczoraj pomacałem i o ile wnętrze wydaje się super, to przeszkadzają bardzo małe szyby boczne, powodują klaustrofobiczne wrażenie. Plus za to, że fotel kierowcy schodzi naprawdę nisko. Poza tym ten wielki system multimedialny jest jakiś głupi w obsłudze, kliknąłem ustawienia i nie mogłem znaleźć strzałki do cofnięcia(jedyna strzałka jaka była na ekranie odpalała radio), ale nieintuicyjne sterowanie to standard u opla, w AH dalej potrafię się zgubić w menu a jeżdżę tym od 2011 roku: P
    Na tylnej kanapie z kolei miejsca na nogi sporo nawet jak siedziałem za sobą, ale głową już opierałem się o sufit mając 187 cm wzrostu.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Maska niestety dalej podpierana jest prętem

Miałem okazje pojeździć 150 KM 1.4. Powiem tak......więcej nie trzeba. Mocy jest zawsze pod dostatkiem i .....świetna trakcja.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Opel Astra, Samochód Roku 2016

Samar.pl

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zapraszam do dyskusji na temat newsa pt. Opel Astra samochodem roku 2016

Fotogaleria: 1 zdjęcie
    #drivetastefully

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja bym przyznał Tipo wg mnie bardziej zasługuje na ten tytuł niż ta "zawstydzajaca" klasę wyższą koreanka

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

A ja bym tytuł dał Skodzie. Serio piszę :-)

Domyślnie

A ja dla Volvo XC90, naprawdę ten samochód dla mnie to prawie ideał. Jest świetny.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Nie wiem czy zasłużył akurat na pierwsze miejsce, ale na pewno na miejsce w czołówce. Ja bym chociażby Volvo XC90 dał tytuł. Jak to redaktor napisał w jednym teście, niektórzy producenci stawiają na efektowność, a inni na efektywność. Astra zalicza się do tych drugich i stąd pewnie 1.miejsce. Dobry sprzęt AGD z wszystkimi nowinkami jakie do tej pory wymyślono.

Uprawnienia umieszczania postów