Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Volkswagen Passat Highline 2.0 TDI CR BMT 150KM DSG | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Volkswagen Passat Highline 2.0 TDI CR BMT 150KM DSG | TEST

"Passat wzbudza w Polsce tyle samo zachwytów, co kontrowersji. Niby to jeden z wielu zwyczajnych reprezentantów segmentu D, a jednak... ma status motoryzacyjnej kości niezgody. Jak prezentuje się nowa generacja tego modelu?" - Adam Kołodziejczyk

Zapraszam do dyskusji na temat testu Volkswagena Passata Highline 2.0 TDI CR BMT 150KM DSG pt. Tylko bez żartów...

Fotogaleria: 36 zdjęć

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Auto na zimówkach? Kiedy był test?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Tylko jeden komentarz dla VW ? Generalnie jedna konkluzja z obcowaniem z tym autem na ulicach. Wygląda dużo, dużo gorzej na ulicy niż na zdjęciach. A w wersji poniżej Highline i poniżej 18 calowych felg to już naprawdę bardzo nijak.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

A wg mnie jest odwrotnie tzn. wygląda gorzej na fotach niż na żywo. Szczególnie kombi może się podobać. Poza tym u mnie to jeszcze mocna nowość i nie widziałem żadnego poza salonowym do testów. Za to mondeo już widać gęsto.

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

O widzisz czyli są różne odbiory tego auta W Warszawie jeździ tego zaskakująco dużo jak na nowość i piszę tu raczej o flotach. Co do kombi zgoda ale takie czarne, przykurzone ciężko odróżnić od B7. Ale nie o to akurat chodzi w tym aucie i nie o jego wygląd.

Ja jestem ciekawy wyciszenia TDI ponieważ podobno ciężko wychwycić że to TDI względem poprzednich.

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

No właśnie i jak podchodzić do testów jak niektórzy piszą, że uczeń przerósł mistrza, chodzi mi o porównanie właściwości jezdnych Mondeo i Passata.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

No bo nowe Mondeo prowadzi się gorzej od poprzednika, a nowy Passat lepiej od poprzednika, a suma sumarum, nowy Passat prowadzi się lepiej od nowego Mondeo.
    Generalnie nowy Pasek jest bardzo poprawnym autem, być może najlepszym, ale też zdecydowanie najdroższym.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Domyślnie

Jeździłem nowym Passerati 2.0 TDI 240KM. Szczerze? Po tych wszystkich pieniach spodziewałem się, że rzuci mnie na ziemię i po mnie przejedzie. Okazało się, że nie bardzo. Jak w przypadku wielu innych produktów niemieckiego przemysłu, tu też trzeba dać sobie trochę czasu. I po tym czasie okazuje się, że to doskonałe auto. Pod wieloma względami wciąga Mondeo. Chociażby, jeśli chodzi o jakość materiałów. Mim zdaniem silnik TDI jest głośny. Benzyna zapewnia dużo wyższy komfort akustyczny. Ale faktem jest, że spalanie miałem między 5 a 6. Doskonała fura.

Auto
    440i

Domyślnie

Jesli w Passacie cos jest z klasy premium to wlasnie wrazenia izolacji na ktore redatkor narzeka, od jazdy GS450h pare lat temu nie pamietam zeby auto zapewnialo taki spokoj wewnatrz.
    Natomiast tyl samochodu jest dla mnie przestepstwem, kalka z poprzdniego modelu. Cos jak XC90, zrobili tak odwazny przod po czym sie przestraszyli i poszli w bezpieczne zakonczenie karoserii, szkoda.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Poza tym u mnie to jeszcze mocna nowość i nie widziałem żadnego poza salonowym do testów.
    Trochę już tego jeździ u nas. Tylko może się z B7 mylić, zwłaszcza z tyłu
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów