Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Volkswagen Passat Highline 2.0 TDI CR BMT 150KM DSG | TEST

Domyślnie

Klienci Passata nie oczekują ekstrawagancji w stylu Citroena. Proste. Co do hałasu... Diesla słychać wyraźnie. Dlatego wybrałbym benzynę na bank.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja się chyba starzeję, ale coraz bardziej mi się podoba ten Passat w sedanie pod warunkiem, że jest w wersji Highline i na feldze minimum 18" czyli tak jak testowany. W Comfortline który oglądałem wnętrze nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji, w HL jest już lepiej. Do tego w różnych kolorach wygląda nieżle, zarówno czarnym, jasnoniebieskim jak i białym
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    Lexus_LS

Domyślnie

Dobre auto i na żywo wygląda nieco lepiej niż na zdjęciach, nie mniej tył zarówno w kombi jak i sedanie jest zbyt zwyczajny i za bardzo podobny do poprzednika. Mój typ to kombi w jasnym kolorze na 18" kołach. Obowiązkowo z DCC gdyż na standardowym zawiasie komfort porównywalny do kompaktu na dużym kole.Dzisiaj w Radiu Plus dziennikarz testował 240 konnego sedana i narzekał na ogólną ospałość silnika i cenę testówki wynoszącą 218 tys zł...paranoja, za tyle można wyjechać z salonu nowym 520 D w nie całkiem bieda wersji...

Domyślnie

Ospałość???? Ehh ci dziennikarze. Nawet jak im Megan Fox wypoleruje poręcz to i tak powiedzą, że miała za małe cycki

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów