Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: Suzuki Vitara 1.6 VVT 4WD XLED Sun | TEST

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Wygląda jak tanie auto, ale żeby od razu określać je mianem dramatu?

http://www.pgd.pl/samochody/800/1319172.jpg http://d.moto.gratka.pl/auto/11925/o...jpg?1427106508

Co do Xsary. Zawieszenie z francuską belką o ile sprawne to naprawdę genialne rozwiązanie na polskie drogi. W mojej 306-ce cenie je baaardzo. Gorzej z fotelami i pozycją na kierownicą. Ta w Octavii zdecydowanie lepsza
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Ryjas wygląda jak tanie auto a takim nie jest!!! I to jest właśnie problem. Tani to jest Duster za podstawę 39900 pln.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    A wyciszenie to mam wrażenie, że bolączka wszystkich współczesnych aut - na tym producenci oszczędzają jak mogą.
    Przykład: mam w firmie citroena xsarę w kombiaku, 1.4 benzyna, 2000 rok, ze 300 albo 400 tyś km nalatane. Chłopaki katują to auto między budowami. Jakiś czas temu potrzebowałem dowieźć im coś a podjechałem skuterem, więc zawinąłem kluczyki, z duszą na ramieniu wsiadłem w xsarę i... WTF?! to auto jest mega komfortowe, rewelacyjnie wyciszone i bardzo wygodne!
    Dlaczego już nikt nie robi takich samochodów? 15-sto letnie auto daje lepszy komfort jazdy (jezdny i akustyczny) niż Skoda Octavia z 2009 roku!
    To jest kolejny dowód, że motoryzacja się cofa od kilku ładnych lat.
    Nowe C4 też jest wygodne i dobrze wyciszone( w Motorze niedawno był test autostradowy gdzie bliźniacze 308 SW z silniczkiem 1.2 okazało się znacznie cichsze niż Superb) i pewnie nawet za 10 lat będzie bardziej komfortowy niż Golf IX czy Octavia V, ale nikt go za to nie pochwali bo dla większości redaktorów(a już szczególnie tych w czerwonych polarkach) ważniejsze i bardziej wiążące niż realne wrażenia dot. jazdy jest to, że przejechał slalom o 0,28 km/h wolniej niż np. Golf co oznacza, że podpiera się lusterkami i strach nim wozić rodzinę.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 23-06-2015 o 19:31

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Co to za czerwone polarki ?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Co to za czerwone polarki ?
    Auto świat

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Oglądałem też Vitarę wczoraj - auto BARDZO zbliżone konstrukcyjnie do S-Crossa, wielkościowo prawie to samo.
    Różnią się designem tak na prawdę tylko i marketingiem.
    S-Cross na papierze ma sporo większy bagażnik, ale w rzeczywistości są BARDZO podobne.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Czyli nie taki segment B prawda? Ja widzę w Gdańsku już kilka jeżdżących wersji podstawowych i powiem szczerze, że w odpowiednim kolorze auto robi dokładnie takie samo wrażenie jak ASX. Dupowóz do miasta z jakimiś tam właściwościami terenowymi
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Zdecydowanie nie segment B.
    Suzuki trzeba przyznać, że auta ma mega nudne (poza Swiftem Sport) ale na prawdę przemyślane. Największa wadą Vitary to jej tył - wygląda źle.
    Teraz info od sprzedawcy: odkąd się to pojawiło on sam (jeden sprzedawca w jednym z salonów) sprzedał tego ponoć ponad 90 sztuk, także auto schodzi i nie ma się co dziwić.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Wczoraj też byłem w salonie Suzuki i stwierdzam że to auto to idealna konkurencja dla ASX'a i Qashqai'a.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Schodzi i widać to na ulicach, bo jest praktyczny, rozsądnie wyceniony i wyposażony, no i Suzuki ma już jakąś renomę w 4x4. Jestem gotów się założyć, że 500X czy Kadjar będą się zdecydowanie gorzej sprzedawać, być może nawet sumując ich wynik

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów