Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 46 z 52 PierwszyPierwszy ... 3031323334353637383940414243444546474849505152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 513

Wątek: 2016 Alfa Romeo Giulia

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez koki Zobacz posta
    Rzeczywiście nie wiem, jak jest w mniejszych miastach - patrzę na to jak jest u mnie we Wrocławiu, gdzie praktycznie wszyscy mają własne salony. W kwestii terminów nigdy nie miałem problemów u siebie w BMW - serwis zawsze sprawny, obsługa na poziomie, a w salonie jest co robić przez te 2-3h. Pewnie to tylko uprzedzenia, ale jednak wjeżdżając jakąś lepszą Alfą (a co dopiero QV) do Fiata jednak miałbym wrażenie, że zabierze się za nią facet, który na co dzień robi Punto, a w BMW 1, 3 i 5 robią non-stop, a M3 czy M5 też nie są żadną egzotyką dla nich.
    Z tego co wiem to z Giulią Q będzie jak mówi Piciu, tylko wybrane salony AR będą serwisować tą wersję.
    O serwis się nie boję, bo co za filozofia wymienić płyny, klocki, filtry, itp. (chociaż znam przypadek, gdzie ASO Porsche [nota bene w Twoim mieście ] zwykłą wymianę klocków spieprzyło, a w drugim przypadku po okresowej wymianie oleju na komputerze pojawiło się ostrzeżenie, że mało oleju - może zapomnieli po spuszczeniu dolać?! ) A jak się zaczynają większe schody to i tak dochodzi kwestia podejścia dealera/całego koncernu do tematu - a tutaj premium nie-premium nie ma reguły.

Ja jestem bardzo ciekaw Stelvio na żywo, czy rzeczywiście będzie w stanie zastąpić Giulię SW (pod względem wizualnym/prowadzenia).

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Szkoda że zabraknie Giulii w wersji kombi.Poprzednie Alfy klasy średniej taką wersję miały. Oprócz 155 i 75

Auto
    Ford Focus 2 fl/ Golf 6 1.4 TSI

Domyślnie

Gdzieś czytałem, że jednak ma się pojawić Giulia w wersji kombi?
    Interesujesz się motoryzacją, a dodatkowo chcesz wiedzieć coś więcej w tej tematyce również pod względem przepisów prawa? Jeżeli tak, to zapoznaj się z naszym profilem na portalu społecznościowym Facebook oraz na Blogspocie, gdzie umieszczamy również testy najnowszych samochodów oraz artykuły prawne powiązane ze światem motoryzacji, ale nie tylko. Znajdziesz nas również na Instagramie oraz Youtube.
    Pozdrawiamy, prawoimotoryzacja

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Gdzie? Jakieś źródło? Bo już od momentu rejestracji tłuczesz nic nie wnoszące komentarze.

EDIT: A nie, przepraszam. Jest jeszcze reklama w podpisie. To wiele wyjaśnia.

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Przeczytałem na Samar.pl. Jeśli w ogóle piszesz o mnie.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lawsensie Zobacz posta
    Gdzieś czytałem, że jednak ma się pojawić Giulia w wersji kombi?
    Credt pisał odnośnie tej wypowiedzi imo.

Ja też chętnie poznam źródło tej wypowiedzi?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Tak, Karolu, chodziło mi o Lawsensiego.

Auto
    Ford Focus 2 fl/ Golf 6 1.4 TSI

Domyślnie

Jak rozumiem wersja kombi już zdementowana?
    Interesujesz się motoryzacją, a dodatkowo chcesz wiedzieć coś więcej w tej tematyce również pod względem przepisów prawa? Jeżeli tak, to zapoznaj się z naszym profilem na portalu społecznościowym Facebook oraz na Blogspocie, gdzie umieszczamy również testy najnowszych samochodów oraz artykuły prawne powiązane ze światem motoryzacji, ale nie tylko. Znajdziesz nas również na Instagramie oraz Youtube.
    Pozdrawiamy, prawoimotoryzacja

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Nigdy nie była potwierdzona

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów