Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Wątek: Skoda Superb Combi | Pierwsza Jazda

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Skoda Superb Combi | Pierwsza Jazda

"Muszę przyznać, że nowy Superb sprawia mi niemały kłopot. Czuję też, że problemy przez niego będzie miała również Skoda. Dlaczego? Oto ten czeski średniak z plusem nie tylko urzeka naprawdę dobrym designem, ale także świetnymi materiałami wykończeniowymi oraz niespotykaną przestronnością wnętrza. Mój problem polega na tym, że ciężko mi znaleźć w tym aucie jakiekolwiek większe wady. Skoda zaś stanęła do bratobójczej walki, gdyż Volkswagen Passat wyhodował na własnym podwórku silnego konkurenta. Już w momencie premiery, na której miałem przyjemność gościć w lutym bieżącego roku, słyszałem głosy wychwalające najnowszy produkt Czechów. Teraz, gdy do walki wkracza rewelacyjna odmiana kombi - atmosfera w segmencie D może zrobić się naprawdę gorąca." - Maciej Kuchno

Zapraszam do dyskusji na temat Pierwszej Jazdy nową Skodą Superb Combi pt. Lekcja perfekcyjnej poprawności.

Fotogaleria: 60 zdjęć

Domyślnie

Zapowiada się fajnie, ale szkoda, że na PL rynek nie przewidzieli tego diesla 190 KM z napędem 4x4 i DSG :/

Domyślnie

Nie mogę doczekać się czwartku

Domyślnie

Damian, co jest w czwartek ?

Cytat Zamieszczone przez MojNick Zobacz posta
    Zapowiada się fajnie, ale szkoda, że na PL rynek nie przewidzieli tego diesla 190 KM z napędem 4x4 i DSG :/
    Przede wszystim to szkoda TSi 280KM

Domyślnie

280KM będzie :-) We czwartek przejadę się Superbem... wreszcie ;-)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

No gratulacje, zazdroszcze ci, że przejedziesz się Skodą.

Zostawiając światła z liftbacka zepsuli trochę wygląd kombi bo tutaj nie pasują. Reszta to typowa Skoda. Dobry samochód stworzony przez księgowych. Parę ostrzejszych rysek i bardziej pochylona tylna klapa spowodowała, że jest miły dla oka.
    Trzeba przyznać, że bardziej postaraliście się z to "pierwszą jazdą" niż w przypadku T6.
    Jak to przeczytałem to się uśmiechnąłem, dziękuje za poprawienie humoru:

Co więcej – zarówno wśród dziennikarzy jak i przypadkowych osób często pojawia się opinia, jakoby tylny pas czeskiego średniaka swoim charakterem przypominał nieco wyżej pozycjonowane Audi. Czyżby Skoda wchodziła na nie swoje podwórko? Coś w tym jest – zwłaszcza, jeśli zajrzymy do kabiny Superba…
    To pokaże nam czas, choć już w tym momencie trzeba przyznać, że Superb ma wszystkie zadatki, aby stać się swego rodzaju łącznikiem pomiędzy klasą D a E.
    Po prostu to solidny konkurent Passata, Mondeo, Mazdy 6, Insignii itp. Po co dopisywać do tego auta, że to coś więcej. Zapewne w następnej generacji zniknie A4,, którego zastąpi SUV, a Superb wkroczy na jego teren.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Widzisz Szakal - doszukujesz się tutaj jakiejś niestworzonej historii Te słowa mają swoje źródło - polecam dogłębne sprawdzenie kabiny Superba, najlepiej w bogato wyposażonej wersji. U konkurencji próżno szukać części dodatków (choć z drugiej strony Superb nie rozpieści nas niektórymi elementami wyposażenia). Do tego ilość miejsca na tylnej kanapie jest naprawdę imponująca - naprawdę, porównując przestrzeń na nogi z innymi autami można mieć wątpliwości co do przynależności segmentowej tego auta. Jest to solidny konkurent, ale jednocześnie gdzieś tam delikatnie zahacza o obszary dotychczas zarezerwowane dla wyższych klas (i nie mówię tutaj o materiałach wykończeniowych).

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Skoro tak mówisz to przynajmniej sprawdzę. Jestem uczulony na przesadzony marketing. Okey, jak będę miał możliwość to zajrze do salonu Skody. Nie mam w sumie do niego daleko.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Zrobie to samo. Zobaczymy czy to już Premium VW czy aż Premium Audi, bo jak nie pałam miłością do Audi to wnętrza sa niebiańsko wykończone.

Domyślnie

Szakal, uspokój się Przecież wiesz, że nam płacą w czeskich Koronach żebyśmy się zachwycali

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów