Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: Skoda Superb Combi | Pierwsza Jazda

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Ładne auto i dobre auto.
    Jedynie denerwuje mnie opisywanie topowych wersji i pisanie w podsumowaniu o cenie bazy.
    Chętnie kupiłbym Superba za 85 tys (a może mniej - ciekawe jakie będą rabaty? ) z takimi pięknymi detalami ze zdjęć

Domyślnie

Pytanie. Kto z was wozi z tyłu trzy osoby? Bo ja nie pamiętam kiedy wiozłem pełen zestaw.

Auto
    własne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DamianSmigielski Zobacz posta
    Pytanie. Kto z was wozi z tyłu trzy osoby? Bo ja nie pamiętam kiedy wiozłem pełen zestaw.
    Niemal codziennie. Często zabieram teściów na działkę/z działki (nie mają własnego auta, a po przeprowadzce do domu mają daleko). Wtedy 4 dorosłe osoby + fotelik i jest ciasno. W zeszłym roku jechałem na wakacje też w 4 os. dorosłe + syn w foteliku + bagaże. Nie mam boksu dachowego i nie mam kombi... było bardzo integracyjnie. Dla mnie taki superb to marzenie. Kolega ma 3 córki, a to oznacza aż dwa foteliki. Ma dwa auta i o żadnym w kwestii szerokości się entuzjastycznie nie wypowiadał... Więc są tacy ludzie Damian, którzy jeżdżą kompletnie załadowanym autem

Domyślnie

Ok. Przecież nie mówię, że nie Ciekaw jestem tylko ile jest takich osób . Jak rozejrzę się w czasie jazdy to 99% fur to 2+1, lub 2+2

Auto
    własne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mariobull Zobacz posta
    Ładne auto i dobre auto.
    Jedynie denerwuje mnie opisywanie topowych wersji i pisanie w podsumowaniu o cenie bazy.
    Chętnie kupiłbym Superba za 85 tys (a może mniej - ciekawe jakie będą rabaty? ) z takimi pięknymi detalami ze zdjęć
    W pełni się zgadzam. Ciekawe jak wygląda ten ekran w wersji active? Widziałem paska w najuboższej wersji i ten wielki kawał plastiku otaczający to małe coś jak z mojej noki sprzed 10 lat. No wręcz komicznie to wyglądało.

- - - Aktualizacja - - - -

Ok. Przecież nie mówię, że nie Ciekaw jestem tylko ile jest takich osób . Jak rozejrzę się w czasie jazdy to 99% fur to 2+1, lub 2+2
    Jasne, dominanta w miastach to chyba 1+0 Niezaleznie od wielkości auta

Domyślnie

W miastach oczywiście. 2+1 i 2+2 na trasie w wakacje. Bardzo rzadko widzę, komplet na pokładzie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tachys Zobacz posta
    Ciekawe jak wygląda ten ekran w wersji active? Widziałem paska w najuboższej wersji i ten wielki kawał plastiku otaczający to małe coś jak z mojej noki sprzed 10 lat. No wręcz komicznie to wyglądało.
    W Active mamy Swing i malutki ekran dotykowy ale można dopłacić 1200zł za Bolero i już jest zdecydowanie lepiej
    http://www.skoda-auto.pl/modele/nowy...multimedialne/
    Ostatnio edytowane przez chris ; 07-07-2015 o 12:57

Domyślnie

Np. dużo wypadów wyjazdów, jako pasażer kilkukrotnie w sezonie zimowym na narty, 5 dorosłych osób, Mondeo Mk4 (bez boxa) dość przyzwoicie sobie radził i mieścił z tyłu 3 facetów, choć wiadomo że nie jest to van. Myślę że generalnie użytkownicy w 90% przypadkach nie wykorzystują pojemności swojego auta, tylko kupują duży samochód z uwagi na okazjonalne potrzeby, jak np. wyjazd nad morze, na narty, wypad weekendowy. U prywatnych klientów, auta tej klasy są często autami rodzinnymi, głupio np. mając dwójkę dzieci i 2 foteliki, mieć problem żeby zabrać jednego pasażera. Sam mam w domu 7os. osobowego dostawczaka, w większości jeździ w 1, max 4 osoby, też można powiedzieć że się marnuje, ale jednak co kilka tygodni jest komplet ludzi, można jeszcze kupę bagaży załadować i wtedy się wielkość docenia.

Także wg mnie szerokość w aucie tej klasy jest ważna, w końcu to bardzo często auta rodzinne, głupio trochę że np. mając dwójkę dzieci i foteliki jest problem żeby zabrać jednego pasażera. Ciekawy jestem jak w tej kwestii prezentuje się nowy Superb.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

A w tym Smart linku dodali więcej telefonów? Czy nadal jest ograniczony wybór modeli?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ludzie nie wożą 3 osób z tyłu, bo w zwykłych autach osobowych, jest to wysoce niekomfortowe, a bardzo często wręcz niemożliwe (prócz niektórych vanów).
    Samemu jeżdżę bardzo często w 5 osób.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów