Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Dla studenta do 8 tys.

Auto
    Rover 25 2.0 D 115KM

Domyślnie Dla studenta do 8 tys.

Witam
    Niestety nadszedł czas sprzedaży mojego autka, technicznie jest sprawne (poza klimą) jednak dopada je rdza. Największym problemem tego auta są wysokie koszty napraw, za przednie reflektory zapłaciłem prawie 900 zł, a za jakąś rurkę (nie mam pojęcia o co chodziło) 400zł. Dlatego postanowiłem sprzedać auto i znaleźć coś co będzie tańsze w utrzymaniu, żeby nie prosić rodziców o pokrycie kosztów napraw. Jako student nie mam wielkich wymagań. Przede wszystkim autko ma mieć silnik benzynowy ponieważ poruszam się po mieście, czasami tylko wybieram się w "trasę" pod Warszawę i 60 km od niej. Autko małe, maksymalny rozmiar to kompakt. Oczywiście jak każdy chciałbym autko mało awaryjne i dosyć tanie w utrzymaniu.Budżet maks. 8 tysięcy. Przeglądam różne oferty jednak aut jest tyle, że coraz bardziej nie wiem jakie mogłoby mi odpowiadać, dlatego będę wdzięczny za propozycje.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ekonomiczne, bezawaryjne i tanie w przypadku ewentualnych napraw do 8 tyś... dla mnie tu idealnie pasuje Fiat Panda. Ale zaraz zaraz, jesteś studentem... no to kupisz jak wszyscy golfika w tedeiku
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Auto
    Rover 25 2.0 D 115KM

Domyślnie

Broń Boże! Tym razem do zakupu podchodzę rozważnie i żadnych golfików i tedeików nie będzie. Panda może być, ale jednak wolałbym silnik 1.2 niż 1.1 - Odrobinę żwawszy.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja standardowo Clio II ph2 1.2 75, auto praktycznie bezawaryjne, w czasie użytkowania tylko raz cewki zapłonowe musiałem wymienić, a tak to lać PB i jeździć, a za 8k można dorwać Cliacza w fajnej wersji Extreme
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

Ja takze standardowo:
    nissan micra. mialem 2 ,jeden w automacie. obydwa ,,niemiec plakal jak sprzedawal,, nic sie nigdy nie zepsulo.

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Megane 3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Ja standardowo Clio II ph2 1.2 75, auto praktycznie bezawaryjne, w czasie użytkowania tylko raz cewki zapłonowe musiałem wymienić, a tak to lać PB i jeździć, a za 8k można dorwać Cliacza w fajnej wersji Extreme
    Popieram, też szukałem niedawno samochodu i wybrałem Cliówkę - nie narzekam

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Za połowę tych pieniędzy możesz dorwać niezajechanego lanosa w gazie, ciężko o coś tańszego w eksploatacji, bardzo rozsądna jest też astra II z benzynowym 1.6

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

I tą drugą połowę wsadzi w remont blacharki... W DAJEWO

Auto
    Rover 25 2.0 D 115KM

Domyślnie

Micra K 11 czy 12?
    Lanos na pewno odpada, jechałem raz nim i nigdy więcej. Tym bardziej jeżeli miałbym robić blacharkę, już przy roverku można do usran..j śmeirci siedzieć przy tym.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Lanosy rdzewieją mniej niż japońce i jak się trafi dobrze utrzymany egzemplarz(a za 4 kafle to w lanolotach idzie przebierać) to rdza to nie jest problem. Trzeba zaakceptować tragiczną jakość wnętrza, beznadziejne prowadzenie, nietrwałe zawieszenie czy jakieś pierdołowate usterki, ale w kategorii tanie jeżdżenie lanos jest w czołówce

Uprawnienia umieszczania postów