Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mercedes-Benz GLC | Pierwsza Jazda

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Mercedes-Benz GLC | Pierwsza Jazda

"Mercedes-Benz chwali się, że dla niego jest to rok SUV-ów. Pojawiły się już nowe GLE i GLE Coupe, wkrótce zobaczymy następcę Klasy GL, czyli GLS, a tymczasem mamy za sobą pierwsze jazdy Klasą GLC, które odbyły się w upalnej Alzacji. GLC to nic innego, jak kolejna generacja Klasy GLK. Nowe nazewnictwo ma ułatwić klientom rozpoznawanie samochodów. Ostatnia literka odpowiada modelowi, na którym bazuje dany SUV. Mamy więc do czynienia z Klasą C o zwiększonym prześwicie oraz większych możliwościach terenowych." - Łukasz Elszkowski

Zapraszam do dyskusji na temat Pierwszej Jazdy Mercedesem GLC pt. W dobrym kierunku.

Fotogaleria: 78 zdjęć

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Czytam wszystko co pojawia się w eterze i prasie, a dotyczy GLC.
    Samochód mi się podoba, to co potrafi w terenie w zupełności wystarcza.
    Ładna linia, proporcjonalna bryła, typowo mercedesowskie wnętrze.
    Podobają mi się te osłony na błotniki i zderzaki.
    Jednocześnie samochód nie przytłacza swoją bryłą (przynajmniej na zdjęciach).

Mnogość wyborów funkcji i dodatków, aż się konfigurator na stronie MB zawiesza....

Nieco martwią mnie te silniki diesla, oba są podwójnie doładowane, a łańcuch rozrządu w kiepskim miejscu.
    Czy ktoś ma wiedzę jak te silniki 2,1 CDI (występują w wielu pojazdach) się spisują ?
    Są trwałe ? Jak ze spalaniem ?
    Ktoś coś wie ?

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie Silnik 2.1

Mam ten silnik w Mercedesie ML 250. To najsłabsza wersja silnikowa w moim modelu. Przejechałem już 60.000 km i wnioski nie są za wesołe - nie pali obiecane 6,5 litra tylko ponad 8 litrów a sam silnik ma co chwilę problemy, głównie przez elektronikę. Komputer średnio co 10.000 km coś pokazuje, a to awarię czujników silnika, a to awarię samopoziomowania świateł. Jak przychodzi do naprawy to wystarcza kasowanie błędów. Ale wizyta w ASO i stracony czas kosztują...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów