Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy, diesel lub LPG, do 55tys, leasing, im większy tym lepszy.

Awatar Seb
    Auto
    służbowe ale własne

Domyślnie Nowy, diesel lub LPG, do 55tys, leasing, im większy tym lepszy.

Jak w temacie - Nowy, diesel lub LPG, do 55tys pln brutto, faktura, leasing. Przebiegi roczne między 25-40tys, im większy tym lepszy. Mój faworyt to Clio combi ale cenię opinię forumowiczów autogalerii dlatego chętnie wsłucham się w opinie. Zakup nie jest pilny, mam na to jakieś 3 miesiące i szukam raczej jakiejś okazji wyprzedażowej nikomu niepotrzebnego autka zalegającego na placu np. http://otomoto.pl/oferta/peugeot-208...-ID6y5jrl.html

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jeśli nowy to poszukaj 1.5 dCi - są to bardzo dobre silniki, które "nie lubią" paliwa.

Awatar Seb
    Auto
    służbowe ale własne

Domyślnie

Na Clio kombi 1.5 pewnie się skończy choć Dacia z tym samym silnikiem jest większa ale nie mogę przełamać się do wnętrza choć sam tym autem jeździł nie będę.

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Z ciekawości- im większy tym lepszy. Nie myślałeś w takim wypadku jednak o czymś używanym i przejęciu leasingu? Można wyrwać coś fakt że starszego, ale fajniejszego i większego. A np po roku znów zmienić.

Awatar Seb
    Auto
    służbowe ale własne

Domyślnie

Obawiam się stanu technicznego używanych, kosztów przeglądów i napraw, które nastąpią szybciej niż w nowym aucie.
    Wiem, że można trafić na używany w idealnym stanie i jeździć bez wkładu finansowego, ale szukanie takiego rodzynka wymaga czasu i jeżdżenia po całym kraju.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Dacia Doker?
    Większego za te pieniądze nie kupisz.
    http://otomoto.pl/oferta/dacia-dokke...-ID4pd5uF.html
    Da się kupić Diesla. Cennikowo Laureate 90 KM zaczyna się od 54200zł.
    MCV z kolei będzie niemal kompaktowych rozmiarów, całkiem nieźle wyposażona a koszt. właśnie ok. 55.tys.
    http://otomoto.pl/oferta/dacia-logan...-ID4p8tLS.html

Pytanie do czego auto ma służyć, bo Doker wiadomo, że nie sprawdzi się idealnie jako miejska osobówka. MCV (ale Doker tez) z kolei nie sprawdzi się jako auto na dalekie trasy.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

A Lodgy? Te nowe Dacie nie mają złego wnętrza, jest twardo, ale solidnie (jak na tanie auto).

Albo dci, albo 1.6 16V z LPG (koszty przejazdu będą jeszcze niższe niż dci), na takim silniku zrobiłem dotychczas 130 tyś (na LPG) bez żadnego problemu
    Ostatnio edytowane przez korg ; 21-07-2015 o 14:05

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Lodgy jest trochę droższa od Dokera. Laureate zaczyna się od 57 tys. z dieslem. 1,6 z LPG ma teraz 100 KM. Kiedyś było 8V. Koszt od 51,4 tys. w Laureate. Warto wziąć pod uwagę wersję Stepway od 54600. Ma kilka rzeczy, za które w Laureacie trzeba dopłacić.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Seb
    Auto
    służbowe ale własne

Domyślnie

Jeśli chodzi o Dacie, to przełknąłbym jedynie Sandero STEPWAY, ale teraz skupię się na wywalczeniu rozsądnej ceny na Clio dci, wpadło mi w oko to auto. Mam około 2 miesiące na zakup więc spokojnie czekam i obserwuję co się pojawia. Gdyby priorytetem nie było tanie przemieszczanie, to pojawiają się takie okazje jak to http://otomoto.pl/oferta/honda-civic...-ID6y849w.html

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Cena netto

Uprawnienia umieszczania postów