Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: 2017 Toyota Prius

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Nie fantazjuj - wiadomo, że będzie się nieźle sprzedawać, zwłaszcza w niektórych rejonach świata. A wygląd? Przede wszystkim - przesadzony. Za bardzo sobie chyba wzięli do serca utyskiwania, że Toyota to z samochodami bez polotu dla ludzie bez polotu i nieco przegięli. Ale do Azteca czy Rodiusa jeszcze jest trochę, więc my również powstrzymajmy się od przesady, bo jak widać - nikomu to na dobre nie wychodzi.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Pokaż mi gdzie jest polot w tym aucie, bo jakoś jedynie kojarzy mi się ono z g****m. Na zagranicznych forach motoryzacyjnych juz zdobylo status 'The ugliest car ever' i to nawet wsrod osob jezdzacych obecna generacja, takze czy sie sprzeda to zobaczymy bo na rynku jest Volt w cenie Priusa, hybrydy na bazie normalnych modeli i niedlugo doskoczy Hyundai, a potem KIA.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Czytaj ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że to auto z polotem, tylko że wygląda, jakby Toyota chciała ten polot mu nadać, ale zamiast tego wyszedł samochód zbytnio udziwniony. A to, że ktoś na jakimś forum nazwał to najbrzydszym samochodem w historii nie ma żadnego znaczenia. Pełno w internecie ludzi o skłonnościach do przesady. Prius nigdy nie był urodziwy, ale na sprzedaż to jakoś specjalnie nie rzutowało. Oczywiście, że jeśli pojawią się nowe modele od koreańskiej konkurencji to jakaś część "hybrydowego tortu" im przypadnie, ale osobiście podejrzewam, że jeszcze przez pewien czas Toyota będzie wiodła prym.

Domyślnie

Grey no Prius ma jednak spore braki w stosunku do Multipli, większej szkarady nie da się stworzyć.

Domyślnie

a mnie stylistyka zarówno priusa jak i mirai się podoba

Domyślnie

Ostoja to tylko pogratulować, ja tam na Priusa patrzeć nie mogę...

Domyślnie

Mati kwestia gustu, przykładowo znam ludzi którzy uważają civica (ufo) za szkaradnego a znam też ludzi którym się podoba. Jeżeli mówimy o toyocie firma ta widocznie chce wprowadzić coś nowego i oryginalnego do motoryzacji czy się na tym przejadą czy zyskają zweryfikuje rynek. U mnie mają za odwagę + no i jak mówiłem dla mnie samochód ten brzydki nie jest.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Myśle, że się zgrywasz. Jeśli nie to masz delikatnie mówiąc szczególny gust. Pewnie podoba ci się także różowa Micra CC czy Citroen Ami6.
    Napisz lepiej co u Arrinery w odpowiednim temacie. Podobno ostatnio ludzie z Michelin ich odwiedzili. Jesień się zbliża.

Domyślnie

Niestety zawiodę cię citroen i Micra mi się nie podobają Co do arrinery tak wiem o przygotowaniach, mój ostatni komentarz w wątku o niej o tym mówił. Ogólnie czekam na te testy, ale wątpię, czy pokarzą coś ekstra nie zdziwiłbym się, gdyby testy te przeprowadzano na arrinerze z poznania, tylko że z innymi bebechami co dla nas byłoby małą atrakcją.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów