Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: [S] Renault Megane kombi 2002 r. 1.9 dci

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie [S] Renault Megane kombi 2002 r. 1.9 dci

Dzień dobry,

mój brat sprzedaje swoją Renault Megane kombi z 2002 r. z silnikiem 1.9 dci. Samochód ma ok. 270 tys. km. przebiegu. Megane przyjechała do Polski z Belgii w 2010 r. w stanie bardzo przyzwoitym. Obecnie samochód jest w naprawdę dobrym stanie jak na swoje lata, zadbane wnętrze i zewnętrze też niczego sobie.
    Po więcej szczegółów zapraszam do ogłoszenia na Allegro (link poniżej) oraz oczywiście telefonicznie u właściciela (telefon podany w ogłoszenia na allegro).
    Samochód do obejrzenia w okolicach Zgierza i Pabianic.
    Cena 5 100 zł.

Allegro: http://allegro.pl/renault-megane-200...554267079.html

Służę również pomocą na pw gdyby coś

Zapraszam do kupna
    Pozdrawiam

Domyślnie

Poszła Meganka, że ogłoszenie nieaktywne? Co było robione przy tylnej belce, że tył stoi jak w Tarpanie? Jakieś wzmocnione drążki wkładane?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Poszła Meganka, że ogłoszenie nieaktywne? Co było robione przy tylnej belce, że tył stoi jak w Tarpanie? Jakieś wzmocnione drążki wkładane?
    Raczej mi to wyglada na przstawienie na frezach zeby bylo wyżej. A to najgorsze co mozna zrobić. Bo belka jest bardzo naprężona.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ogłoszenie się skończyło po prostu, ale aktualnie, Meganka ciągle czeka na nowego właściciela. Nie wiem co dokładnie było robione z tylnym zawieszeniem. Jeśli Dj jesteś zainteresowany to się dowiem

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

meganka pewnie była zwyczajnie na belce tylnej podniesiona. Tylna belka jest regulowana, tak jak w mojej Lagunie 1

Ja lagunę podnosiłem na belce o 1 stopień co wygląda normalnie, natomiast tutaj widzę, że zrobił to ktoś bardzo nieudolnie i zwyczajnie za wysoko.

ale tak jak mówie to jest kwestia tylko i wyłącznie regulacji (musi to zrobić ktoś kto zna się na tym

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Może trochę przesadzili, na pewno da się zrobić to tak żeby było normalnie, generalnie samochód jeśli normalnie, a nie jak wóz drabiniasty

- - - Aktualizacja - - - -

Megane jest zadbana, robiona dla siebie i do wożenia dziecka w pierwszych miesiącach życia, więc bezpieczeństwo było priorytetem. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z właścicielem i do oglądania auta. Numer właściciela znajdziecie w linku wyżej albo ja podam na pw. Cena do negocjacji, na pewno się dogadacie

Domyślnie

Podam namiar mojemu znajomemu, bo pytał u mnie we firmie o takie auto. A jak silniczek? Bez problemów?

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Z tego co kojarzę nic poważnego i niespodziewanego nie wyskakiwalo, właściwie szły wymiany eksploatacyjne. Samochód ma swoje lata i przebieg i wiadomym jest, że coś wymieniać trzeba apetyt ma umiarkowany, dynamiczny jest, pracuje dla mnie normalnie jutro podam Ci na pw co było robione w Megane. Dziękuję gorąco za kontakt

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Nowe ogłoszenie i nowa cena! Zapraszam i polecam!

http://allegro.pl/renault-megane-200...584006452.html

Dj, dostałeś ode mnie PW?

Domyślnie

Tak jest, info poszło do zainteresowanego.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów