Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115

Wątek: Mial byc diesel, a skonczylo sie jak zawsze... IS-F

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

To prawda, ze Zona bardzo pomogla Teraz musze ja tylko przekonac, zeby tez w trasie nim jezdzila
    W koncu mam fotele z pamiecia, wiec przestawianie bedzie easy.

Domyślnie

Tak z ciekawości, sam wyszukałeś, czy to była robota pmgmoto (tak odczytałem z rejestracji)? Zadowolony jesteś z ich usług? Warto na przyszłość wiedzieć.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Prawdziwa perła na naszych drogach, przede wszystkim ze względu na cudowny silnik V8. I kolor chyba najlepszy z możliwych. Fajnie też, że nie będzie żadnych dodatkowych modyfikacji. Gratuluję!

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez paul997 Zobacz posta
    Tak z ciekawości, sam wyszukałeś, czy to była robota pmgmoto (tak odczytałem z rejestracji)? Zadowolony jesteś z ich usług? Warto na przyszłość wiedzieć.
    Wyszukalem sam, ale PMG pomoglo sprawdzic auto oraz obsluzylo cala logistyke i kontakt z leasingiem. Polecam.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    Prawdziwa perła na naszych drogach, przede wszystkim ze względu na cudowny silnik V8. I kolor chyba najlepszy z możliwych. Fajnie też, że nie będzie żadnych dodatkowych modyfikacji. Gratuluję!
    Dzieki! Z modyfikacji sie wyleczylem przy poprzednim aucie - jednak co seria to seria.

- - - Aktualizacja - - - -

Maly update po przejechaniu prawie 2tys km:

- auto jest sztywne, ale nie strasznie twarde
    - w trybie D auto wcale nie jest szybkie, poniewaz skrzynia wrzuca mozliwie najwyzszy bieg i tak jadac 70kmh mamy 7 bieg, wiec jesli chcemy mocno przyspieszyc to skrzynia musi najpierw zredukowac
    - spalanie zaskoczylo mnie na plus: stala predkosc 170kmh (przez ok 200km) - 12,5 l/100km, 2700 obrotow na 8mym biegu
    - trasa bardziej zroznicowana - 50% 160kmh, 25% 120-140kmh, 25% 90-110 kmh - srednie spalanie z 400km to 10,5 l/100km!!! Jak dla mnie bomba
    - wystarczy kilka przyspieszen z butem w podlodze i jazda powyzej 200kmh i spalanie rosnie momentalnie do 17-19 l/100km
    Ostatnio edytowane przez Piciu ; 29-07-2015 o 12:01

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

To tyle co 1.8 tsi

Problemem może być tylko jakaś większa usterka w silniku bo wtedy odczuje się koszty eksploatacji takiego smoka.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Z tego co czytalem, to niby te silniki i skrzynie sa dosc bezawaryjne, ale wiadomo, ze zawsze moze cos pasc.
    Na razie mam 2 lata gwarancji Lexusa, wiec spokoj

W weekend trasa 1500km, tym razem z bagazem i Rodzinka. Zobaczymy jak jezdzi sie z tylu

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Gratulacje. Miałem okazje jeździć takim lexusem w takiej samej konfiguracji z USA model przedliftowy i przyznam ze auto robi niesamowite wrażenie. Ryczy i wgniata w fotel do tego te "piknięcia" przy zmianie biegu łopatką. Piękne agresywne nadwozie. Jedyna wada to ciasnota na tylnej kanapie. Życzę bezproblemowej eksploatacji.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    To tyle co 1.8 tsi
    A nawet w porywach 1.2 TSI.

Domyślnie

Przy takich prędkościach 1.2 TSI nie spaliłoby wyraźnie mniej

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Dzieki! Z modyfikacji sie wyleczylem przy poprzednim aucie - jednak co seria to seria.
    Mógłbyś rozwinąć ? Z BMW jakieś problemy były ?

Znakomite auto wybrałeś, a kolor mu świetnie pasuje. A to 350Z co doszło w opisie w ostatnim czasie to jakiś Twój stary samochód ?

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Gratulacje !!! Po których zmianach masz auto? Już ze szperą, ale jeszcze z pełną mocą? Wiem, że Lexus coś tam kombinował z emisją spalin poprzez małą kastrację, ale nie mam usystematyzowanej wiedzy w tym zakresie. Jak to wygląda naprawdę?
    The weak must kneel!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów