Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 2016 Mazda Koeru

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie 2016 Mazda Koeru

"Mazda idzie za ciosem i rozbudowuje swoją ofertę o kolejne modele. Nie chodzi jednak o sportowego roadstera czy Coupe. Prawdopodobnie byłoby to zbyt piękne... Celuje raczej w segment, który wciąż jest na topie - chodzi o SUV-a."

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Domyślnie

Prawdę powiedziawszy mi Mazdy w ogóle nie podchodzą ostatnimi czasy. Kto wie, może ten model mnie jakoś przekona, chociaż może być trudne zadanie.

Domyślnie

Mazda Koeru Concept Previews Upcoming CX-7 SUV
    Koeru, co w języku japońskim tłumaczy się jako "przekroczyć" lub "wyjść poza", w odpowiednim czasie stanie się nowym CX-7. Pomiar 4.600 mm długości, 1.900 mm szerokości i 1.500 mm wysokości, to nisko zawieszony crossover niż SUV. Pod maską Koeru posiada silnik SKYACTIV. Mazda nie opublikowała jeszcze żadnych szczegółów, spodziewamy się, że samochód będzie dostępny z jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi .

(c)carscoop.com

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Prezentuje się fantastycznie. Ta długa maska... Należy trzymać kciuki aby ten samochód wszedł do produkcji. Właśnie tak powinien wyglądać crossover, postawić przy nim nowego Espace i wszystko jasne... To co robi Laurens van den Acker (były stylista Mazdy) w Renault to jakaś chińska karykatura designu Mazdy. Nie dziwię się dlaczego Mazda zrezygnowała z usług tego pana.

Domyślnie

Bardzo ładny z tyłu, ale nie podoba mi się ten długi opadający ryjek. Od środka do tyłu mocno przypomina Infiniti FX.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów