Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ford wprowadza felgi z włókna węglowego do masowej produkcji | NEWS

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Ford wprowadza felgi z włókna węglowego do masowej produkcji | NEWS

"Interesujące wieści dla fanów nowinek technicznych. Po raz pierwszy w historii seryjnie produkowany samochód w standardzie otrzyma komplet felg w pełni wykonanych z włókna węglowego. Takie rozwiązanie wprowadza Ford dla nowego Shelby GT350R Mustang."

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Domyślnie Felgi

Szanowny Autorze
    Twój artykuł zmotywował mnie do założenia konta i skomentowania Twojego tekstu na temat felg do Mustanga.
    Otóż dowiedziałem się z niego, że elementy z włókna węglowego można "odlewać", a "zmniejszona "waga" felg pozwala zawieszeniu reagować szybciej i odpowiednio tłumić nierówności...".
    Do chwili obecnej uważałem ten portal za fajne miejsce, w którym wypowiadają się ludzie z wiedzą, dzisiaj zwątpiłem...
    Podsumowując: elementów z włókna węglowego się nie odlewa, skąd w ogóle taki pomysł? Odlewać z włókien? Twoja koszula też jest odlana?
    Po drugie: nie waga, tylko masa felg wpływa na prowadzenie auta. Takich rzeczy uczyli w podstawówce (w tej przed erą gimnazjów).
    Bardzo proszę o odrobinę podstawowej wiedzy i rzetelności.
    Jeśli nie wiesz o czym piszesz, to sprawdź, bo w ten sposób fajny portal schodzi z poziomu...
    Pozdrawiam
    Łukasz

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów