Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Auto na codzień ale dające maksymalnu fun z jazdy

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

http://www.bytbil.com/bilar/honda/s2...IAAYuS8igAAA__!
    tu jest tanszy od pierwszego wlasciciela.
    Czemu 150 za sprowadzenie? glownie akcyza

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    Znajdź mr2 z 2.0 głównie byly 1.8
    Myslalem o tej starszej generacji, jak to :
    http://ww3.autoscout24.de/classified...793?asrc=st|as

Jest 2.0

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Opisz jak jeździ 350z - chodzi mi głównie szybkie pokonywanie zakrętów -> nie o driftowanie tylko o to, czy auto jest dobrze wyważone, czy bez zrywania przyczepności tylnej osi nie płuży przodem? W końcu ma 6 cylindrów z przodu i krótki tył...
    350Z jest dosc neutralne - podsterownosc jest mniejsza niz w e90 330i, ale trakcja rowniez mniejsza. Na mokrym przy ostrzejszych zakretach trzeba ostroznie z gazem. Pluzenie na drodze publicznej jest raczej niemozliwe. Uklad kierowniczy chodzi srednio ciezko i daje super wyczucie auta. Sprzeglo chodzi ciezko (raczej nie dla kobiet). Glowna wada wg mnie to silnik - super na niskich i srednich obrotach, reakcja na gaz super, ale niezbyt ladnie brzmi na wysokich obrotach - jakby nie chcial sie wkrecac (mimo, ze wkreca sie). Jezdzilem wersja 300km, podobno zmodyfikowany silnik 313km ma troche ostrzejsza 'gore', ale nie jest to S2000.

Bierz S2000 - mnie rowniez od dawna chodzi po glowie, odcinka przy 8500rpm jest super

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

S2000 jak będzie zadbane i w oryginale to może zyskiwać na wartości zamiast tracić.

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Driv3r, za jakieś 2-3 tygodnie zmieniam moją MX-5 na nowy model. Jakby ci taki roczny pasował, to możemy się dogadać. A jak nie, to mogę dać spróbować ND

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Szymon do NC sie nie mieszcze na wysokosc, przymierzalem sie juz daaawno temu

Czekam az ND beda w salonach - przymierze sie do auta ale na razie nikt w W-wie nie ma jeszcze.

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Genesis Coupe był dostępny też z dużą V6: http://otomoto.pl/oferta/hyundai-gen...-ID6y7FH5.html podobno całkiem kompetentny wóz
    The weak must kneel!

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Dostałem ofertę na GT86. Poziom cenowy taki, jakiego się spodziewałem (trochę ponad 120k).
    Cenowo lepiej, aczkolwiek cały czas mam wrażenie, że to zbyt dużo...
    Zrobiłem też research - kompresor do GT86 z montażem to koszt w granicach 25-30 tysięcy, wypluwa to to z siebie wtedy okolice 300 KM (setka poniżej 6 sek wg jakiś-tam pomiarów). Nie powinno to jakoś drastycznie zaburzyć rozkładu masy, osiągami by było jak najbardziej ok.

na tą chwilę taka opcja jest chyba najbliższa realizacji jednakże są jeszcze dwa znaki zapytania i może być, że Swift zostanie na chwile dłużej (konkretnie zmiana s-crossa na coś odrobinę większego - na weekend mamy auto klepnięte od dealera i ewentualny pomysł zrobienia licencji rajdowej - w swifcie bedzie łatwiej niz w gt86 z kompresorem -> to już rewir mocnych 4-ro łapów).

ps używane auta po głębszym zastanowieniu odrzucam - zwyczajnie nie mam czasu szukać, jeździć, oglądać -> i taki stan utrzyma się co najmniej jeszcze przez rok, a przy wózkach tego typu łatwo kupić złom.

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Któryś z warszawskich (lub z okolic) dealerów od niedawna oferuje uturbienie nowej GT86 (we współpracy z jakimś tunerem) z zachowaniem gwarancji - może warto zgłębić temat? Trzeba doczytać w necie, bo nie pamiętam dokładnie szczegółów.
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Pytanie czy gwarancji fabrycznej czy dealera. Mi w skodzie też w aso proponowali chiptuning, a jakby się coś wykrzaczyło "to my już załatwimy".

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Pawel Toyota w Markach ogarnia temat ale oni wsadzaja turbo, a ja raczej nastawialbym sie na kompresor - nie trace wtedy charakterystyki wolnossacego silnika.

Z takim kitem nawet zalatwianym przez dealera w razie problemow zawsze beda jazdy - wg mnie lepiej u tunera z ich gwarancja pisemna.

Uprawnienia umieszczania postów