Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Auto na codzień ale dające maksymalnu fun z jazdy

Domyślnie

Może nie nowe, ale ja bym poszukał jakiejś e46 M3 w bardzo dobrym stanie. Co jak to, ale jak ktoś szuka funu z jazdy to to auto jest do tego genialne

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

jeszcze dwa słowa o ewentualnym wyborze:
    teoretycznie w styczniu miałem już mieć GT86, ale... ostatnio wszedłem w tryb jeżdżenia dom - biuro - produkcja Swiftem i zwyczajnie ręczna skrzynia biegów mocno irytuje, do tego stopnia, że przez tydzień jeździłem Land Cruiserem (co jest z kolei ekstremalnie głupim pomysłem, jak wypadnie potrzeba wjechania do centrum Warszawy w ciągu dnia, bo zaparkować jest na prawdę czasochłonne - zdarzyło mi się kwadrans szukać miejsca...).

i3 oglądałem w sumie przypadkiem, miałem dłuższą chwilę między spotkaniami i poszedłem do BMW które było blisko zobaczyć i8 (na które notabene dawali dobry rabat: 670k katalogowo, z miejsca na hasło że strasznie dużo zrobiło się 550k!).
    jako, że ani ja, ani sprzedawca (na wizytówce Product Genius....... ) nie mieliśmy zbyt dużo czasu szybko obejrzałem, kawałek dosłownie się przejechałem i tyle. Ale... absolutna cisza, super wygoda jazdy (moment na zawołanie, jeden bieg) oraz ogólna dynamika zrobiły na mnie wrażenie na prawdę pozytywne. A na koniec facet dołożył jeszcze finansowanie - kompilacja leasingu i wynajmu długoterminowego - która spowodowała, że auto poddaję pod zastanowienie. W dodatku: mam gdzie to ładować, te realne 120-140 km na ładowaniu mi wystarcza w zupełności a brak konieczności tankowania (którego szczerze nie cierpię i jestem lekko poirytowany jak muszę stać ponad 5 minut jak do toyoty się leje te 90 litrów paliwa) kierują mnie zdecydowanie w kierunku elektryka. Teraz tylko pytanie czy i3 czy np. Leaf, który od stycznia ma większe baterie, ale jest znowu dużo wolniejszy.

PS w i3 jest system autonomicznej jazdy w korku do prędkości 60 km/h. Nie miałem jak tego sprawdzić, ale sprzedawca się zarzeka że działa tak, jak to opisują.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Miała być fura z krwi i kości a zamiast tego brniesz w kupę.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Fura z krwi i kości będzie, na razie tylko zastanawiam się czy chce nią jeździć codziennie.
    Przy 100-120 km dziennie i kilkudziesięciu telefonach w ciągu dnia głośne auto robi się męczące zwyczajnie - wtedy docenia się te - jak to określiłeś - kupy.

Poza tym pozostaje jeszcze opcja zostawienia sobie na razie Swifta i powrócenie do rozważań wiosną - zimą i tak pewnie V8-mką będę jeździł.

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

To trzeba nowy temat jednak zalozyc

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Do jazdy na codzień co innego a do przyjemności co innego. Sprzedaj swifta, kup małe miejskie ekonomiczne padło z automatem a na deser coś konkretnego.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    sprzedawca (na wizytówce Product Genius....... )
    Jako użytkownik produktów firmy Apple powinieneś wiedzieć cóż to za stanowisko Apple jako pierwszy wprowadził Product Geniusa, BMW od dłuższego czasu wzorem Apple wprowadza takie stanowisko do swoich salonów :P

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Robak i3 to takie małe, ekonomiczne pudło z automatem właśnie. Tylko zaraz mi garażu nie starczy bo zaplanowane na wiosnę są poszukiwania Mustanga '67 z V8 i najlepiej bez dachu.

QbaKuba użytkownik nie znaczy ekspert od wizytówek. A iPhone mnie irytuje - po roku bateria siada...

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Driv3r, jak Cię stać na i3 i inne wozidło do zabawy to czemu nie?! To jest chyba najlepsza opcja.
    Tym bardziej, że masz warunki gdzie ładować to auto. Do tego co mówisz sprawdzi się idealnie - cicho, dynamicznie (jak na miasto oczywiście), komfortowo (automat, nie czekasz az sie silnik nagrzeje, wsiadasz i jedziesz).
    On ma wysoko prześwit, czy tylko tak wygląda jak wóz drabiniasty na tych olbrzymich kołach?

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

i3 kosztowo wychodzi mniej więcej tak, jak obecnie Swift + paliwo
    wozidło do zabawy nie jest duzym kosztem - myślałem o pucharowej picanto albo ceed. Jeździłem nimi kiedys na torze w Słomczynie i zabawa była rewelacyjna
    i3 prześwit ma raczej jak auto osobowe. zabawnie wyglądają te cienkie oponki - skręcasz na maksa kierownicą (a skręca się mocno bo to bardzo zwrotne) i masz opone 155. Wystarczy wtedy podlewarować i zawieszenie mozna zmieniac :P

Uprawnienia umieszczania postów