Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: 2016 KIA Sportage

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie 2016 KIA Sportage

"Na miesiąc przed oficjalną premierą na tegorocznych targach we Frankfurcie nowa Kia Sportage prawie nie ma już dla nas tajemnic. Możemy obejrzeć ją już nie tylko na oficjalnych szkicach, ale także na zdjęciach szpiegowskich pokazujących auto w całej okazałości."

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Kurcze, pierwsza brzydka kija, ale i tak dlugo mieli dobra passę stylistyczna.

Awatar Ketos

Domyślnie

Brzydka na pewno nie jest, tył super, bok również, przód hmm mam mieszane uczucia.
    Jakoś nie pasują mi te lampy. Pewnie na żywo stwierdzę, że nowy Sportage wygląda genialnie
    (wiele aut na pierwszy rzut oka oceniłem na "mogą być" a później zaczęły mi się podobać)
    i myślę, że w tym przypadku będzie tak samo.
    Wnętrze jest naprawdę świetne, Kia ma jedne z najlepiej wyglądających obecnie wnętrz, są ciekawe stylistycznie, ergonomiczne i dobrze wykonane.
    Jak na razie Tucson zewnętrznie wygrywa. (W obu autach wnętrza są świetne).

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Ja uważam, że styliści z kia trochę się pogubili.Przód wygląda jak mieszanka Tribeci z Macanem. Przez dziwaczny przód linia boczna w przedniej części też wygląda dziwnie. W tych dużych błotnikach kółka wyglądają na mega małe, a chromowana listwa pomiędzy tylnymi lampami też wygląda średnio.

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Mi się Sportage nigdy nie podobał. Najbardziej nie podobała mi się linia boczna ( przez za wysoko poprowadzoną dolną linię okien ) i tył. Przód był całkiem udany jak dla mnie. Teraz podoba mi się tył, ale linia boczna i przód to dla mnie koszmar stylistyczny. Moja żona jak zobaczyła zdjęcia nowego sportage'a jak przeglądałem rzuciła przez ramię - o boże co za paskudztwo. Ciekawe jak będzie na żywo.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Ketos, niestety projekt nie jest spójny stylistycznie tak jak obecna generacja, która nadal wygląda świeżo. W stosunku do spokojniejszego tyłu, z przodu w tym glonojadze zdecydowanie za dużo się dzieje co też właśnie do linii bocznej nie pasuje. W żadnym razie nie powinno nazywać się tego atrakcyjnym autem. Sprzedać to się zapewne sprzeda bo Sportage wyrobił sobie już renomę, ale przy Tucsonie to jest naprawdę ki(a)szka.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Trochę przekombinowany niestety - wygląda jakby styliści chcieli podążać obecnym trendem stylistycznym marki, ale nie mieli za bardzo pomysłu jak to dokładnie zrobić więc wrzucili charakterystyczne elementy i jakoś zmiksowali...
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie NEWS | KIA Sportage oficjalnie

Koreański producent pokazał pierwsze oficjalne zdjęcia swojego nowego SUV-a segmentu C. Auto charakteryzuje się przodem w stylu modeli Porsche oraz resztą nadwozia zaprojektowaną w stylu trzeciej generacji.Danych technicznych brak, ale jeśli chodzi o jednostki napędowe to pod maską znajdą się zapewne identyczne silniki jak u brata Tucsona.

Netcarshow
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Linia boczna i proporcje świetne
    Co tu dużo gadać będzie hit.

Awatar Ketos

Domyślnie

"Auto charakteryzuje się przodem w stylu modeli Porsche oraz resztą nadwozia zaprojektowaną w stylu trzeciej generacji"
    Nie rozumiem tego zdania, gdzie tu Porsche? Co oznacza "resztą nadwozia zaprojektowaną w stylu trzeciej generacji"?
    Kurczę na początku nie byłem przekonany do tego przodu i nadal uważam, że Tucson jest ładniejszy natomiast nie jest tak źle.
    Jak napisał ~chris linia boczna jest świetna. Tył również. Chciałbym ją zobaczyć na żywo.
    Jedno jest pewne. Cenowo żadną atrakcją nie będzie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów