Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: 2016 KIA Sportage

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Mi ten przód kojarzy się z takim domkiem:

nie dość, że detale zbyt na bogato, to jeszcze naćkane na całej przestrzeni.

Domyślnie

Oglądałem i według mnie przód jest na bogato tylko w wersji GT Line. Największe wrażenie jednak zrobiło na mnie wnętrze, o wiele lepiej niż w Hyundai'u. Szkoda tylko że turbo benzyna jest tylko w tej wersji GT Line na 19 felgach, wolałbym mieć ten silnik w niższej wersji, kosztem wyposażenia.

Domyślnie

Czy ktoś może już użytkuje to auto i może podzielić się swoja opina na jej temat?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja nie, ale u mnie są już trzy sztuki co jak na moje miasto w tak małym odstępie czasu od premiery jest zaskakujące więc przypuszczam że jest hitem sprzedaży jak poprzednia gen

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Ostatnio widziałem kilka egzemplarzy i muszę przyznać, że na żywo prezentuje się dobrze. W każdym razie na pewno lepiej niż poprzednia generacja. Przód jest masywny dzięki czemu auto sprawia wrażenie solidnego i mocno osadzonego na drodze. Choć oczywiście jeśli chodzi o karoserię to w tym segmencie bezapelacyjnie najładniejszy jest Hyundai, który w konfiguracji takiej jak w poniższym teście porównawczym wymiata wyglądem.

http://www.autobild.de/bilder/vier-k...831.html#bild1

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów