Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Złota dziesiątka: najciekawsze hothatche do 20 tysięcy złotych | RANKING

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Złota dziesiątka: najciekawsze hothatche do 20 tysięcy złotych | RANKING

"Na co można przeznaczyć 20 tysięcy złotych? Jeśli jesteście szczodrzy i chcecie sprawić swojej drugiej połówce (o ile oczywiście nie reprezentujecie płci pięknej) szalony prezent możecie zainwestować tę kwotę w szpilki od Louboutina lub torebkę Chanel. Suma ta wystarczy również na ekscytującą wyprawę w jakiś egzotyczny zakątek naszej uroczej planety."

Kliknij, aby zobaczyć artykuł i galerię zdjęć:

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Maciek całkiem fajne zestawienie. Mała jednak uwaga: poprawiłbym tytuł na "najciekawsze hothache W OKOLICACH 20 tysięcy". Clio Sport Cup (czy wersja Ragnotti) potrafią kosztować już ponad tą kwotę.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

To prawda, dlatego też w tych miejscach zasugerowałem, że w przypadku pewnych odmian cena może być odpowiednio wyższa. Cup za 20 tysięcy jest do zdobycia (kilka miesięcy temu wisiał takowy na jednym z portali ogłoszeniowych), lecz zwykle inwestycje tego typu wymagają później pełnych nakładów. Myślę, że jednak każda osoba mająca nieco oliwy w głowie, będąca świadomą różnic pomiędzy standardowym Sportem a Cupem jest w stanie wziąć to pod uwagę i rozsądnie podjąć decyzje przy zakupie

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Naprawdę ciekawe zestawienie. Niebanalne. Zabrakło mi jedynie informacji o silniku przy Astrze i Saxo - to jednak powinno być podane przy każdym z modeli. Którego bym wybrał? Trudny wybór, oj trudny. Chyba bym się skłaniał ku Swiftowi. Przyznam też szczerze, że tą Fabią podrasowaną do 165 koni również bym się chętnie przejechał

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dla mnie zwycięzca od zawsze jest tylko jeden - Clio. Sam, o ile starczy mi odwagi (mam tu na myśli szereg wyrzeczeń płynących z tytułu posiadania takiego auta) mam zamiar w bliżej nieokreślonej przyszłości wymienić GP na Clio III Sport.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Hoth hatch z dieslem, haha. Tylko Clio z tego zestawienia, ewentualnie Swift
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Mi się marzy Focus ST auto poza większymi felgami tak naprawdę wygląda jak każdy inny Focus, ale spod świateł to jest petarda

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Hoth hatch z dieslem, haha. Tylko Clio z tego zestawienia, ewentualnie Swift
    to było z przymrużeniem oka trochę, ale fakt faktem że da się zrobić 1.9 tdi na 200KM bez większego problemu a cała reszta benzyniaków jest właściwie nie do przerobienia i bierzesz serię

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

No czy ja wiem? Na wymianie wałka rozrządu i wydechu można zrobić do 20% więcej mocy, natomiast Swift z kutymi tłokami ma potencjał do założenia turbo.
    No replacement for displacement

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

A zawsze mozna silnik zmienic przeciez

ja mowie o modyfikacjach w zasiegu portfela kolesia ktory kupuje fure za 20k: p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów