Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Złota dziesiątka: najciekawsze hothatche do 20 tysięcy złotych | RANKING

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Od jakiegoś czasu chodziło za mną jakieś "sprytne" autko na miasto. W sumie przypadkowo kupiłem Saxo VTS - trafił się naprawdę bardzo dobry egzemplarz - świetny stan, bezwypadkowy (powtórnie lakierowany tylko jeden przedni błotnik). Auto daje sporo frajdy Miałem kiedyś BMW 130i (265 KM) - Saxo oczywiście słabsze (mój egzemplarz ma 138 KM), ale frajdy daje więcej Czuć lekkość (130i była przyciężka).
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Zeby w clio zyskac 20% mocy trzeba by bylo podwoic wartosc auta inwestycjami - bardzo ciezko sie modyfikuje te motory a i czesto serii nie trzymaja.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Hoth hatch z dieslem, haha.
    Sam posiadam takowego i niczego śmiesznego w tym nie widzę.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Ja do diesli nic nie mam, ale boli mnie to że tam gdzie kończy się diesel, benzyna ma jeszcze dużo do powiedzenia. Mimo wszystkich dobrodziejstw momentu obrotowego w niskich zakresach obrotów, puchnięcie przy 4000-4500obr/min nie jest niczym dobrym, dlatego benzyna w HotHatch'ach to chyba jedyne słuszne rozwiązanie dające frajdę z jazdy.

Co prawda nie jeździłem BMW M550d z trzema turbinami, może tu sytuacja się zmienia i któreś turbo pompuje zawsze, ale to i tak nie benzyna
    '94 BMW E32 730i V8 / '90 Mercedes-Benz W124 230CE / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo / '96 BMW E34 520i Touring
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Zeby w clio zyskac 20% mocy trzeba by bylo podwoic wartosc auta inwestycjami - bardzo ciezko sie modyfikuje te motory a i czesto serii nie trzymaja.
    Dlatego też w porównaniu pojawiła się Fabia. Przyznaję - była to zamierzona prowokacja, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że auto to budzi sporo kontrowersji. Swego czasu (prawie 3 lata temu) poważnie rozważałem zakup takowej machiny. Choć wrażeń akustycznych i przyjemnościowych (ach to wiercenie silnika benzynowego do czerwonego pola) tutaj się nie zazna, to jednak ogromny kop, który dostajemy w plecy przy takiej mocy w małym opakowaniu robi wrażenie. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, co podkreśliłem w tekście - czyli zamienność części. Jakiekolwiek modyfikacje w Swifcie czy Clio wymagają specjalistycznych części i sporych nakładów finansowych. W Skodzie (i innych VAG-ach pokroju Ibizy czy też Polo GTI)z lekką rzeźbą wejdzie większość części z większych i mocniejszych modeli. Oczywiście wrażenia z jazdy to już prywatne odczucia i nie każdemu do gustu przemieszczanie się niemiecką papką bez duszy. W tej kategorii na prowadzeniu są auta francuskie - frajda, którą daje stawianie bokiem z ujęcia Xsary VTS lub Clio Sport jest nie do opisania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pawel934 Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu chodziło za mną jakieś "sprytne" autko na miasto. W sumie przypadkowo kupiłem Saxo VTS - trafił się naprawdę bardzo dobry egzemplarz - świetny stan, bezwypadkowy (powtórnie lakierowany tylko jeden przedni błotnik). Auto daje sporo frajdy Miałem kiedyś BMW 130i (265 KM) - Saxo oczywiście słabsze (mój egzemplarz ma 138 KM), ale frajdy daje więcej Czuć lekkość (130i była przyciężka).
    Świetne auto Jakie są zmiany porobione że ma aż taką moc ?

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Wlasnie ta lekkosc jest ogromna zaleta - dlatego ze swifta jestem bardzo zadowolony i miedzy innymi dlatego gt86 tak bardzo mi pasuje.
    Mozna kupic szybsze auto ale tak jak Pawla bmw - zbyt ciezkie.
    A tako maly samochodzik na codzien i tak jest uzywany w wiekszosci przypadkow na dystansach do 50 km wiec jego wady zanikaja z uwagi na krotkir dystanse.

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Świetne auto Jakie są zmiany porobione że ma aż taką moc ?
    Ciężko mi powiedzieć, bo kupiłem już w takim stanie.. Widziałem wykres na 138 KM. Podejrzewam, że taki standard - wydech, program, może wałek. VTSy generalnie bardzo dobrze reagują na mody i nie jest problemem zrobienie 160 KM w wolnossaku, a i turbo przyjmuje bez problemu. Są auta, które mają okolice 300 KM na seryjnych bebechach i jeżdżą już od dłuższego czasu bez zarzutu

Driv3r, dokładnie - najczęściej robię tym autem dystanse rzędu 10-15 km w jedną stronę i sprawuje się świetnie - nie zdąży zmęczyć ze względu na sztywność, rozmiary, wyciszenie itp Za to zdąży wprowadzić trochę uśmiechu do szarości dnia codziennego

A wygląda to tak:

http://i.imgur.com/CulMYAq.jpg

http://i.imgur.com/gCl2GCg.jpg

Lakier niestety brudny Ale po myciu wygląda jak z fabryki - naprawdę idealny,jest po detailingu. No i obcierka na zderzaku do zrobienia (tak kupiłem).

Naklejka na drzwiach (wersja silnikowa)dla żartu oczywiśćie - auto to ori VTS Na stalówkach 14" zmierzone 7,3 do setki (ale robi setkę na dwójce bo ma przesuniętą odcinkę na 7900 - dzięki temu oszczędza się jeszcze czas na zmianie biegu )
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Auto
    Pozdrawiam,
    Paweł

Moje BMW 130i - klik

Domyślnie

Sporo to to pali, chyba wyraźnie więcej niż zazwyczaj, przez te modyfikacje czy po prostu używasz go jak należy ?
    Ostatnio edytowane przez KruQ ; 01-09-2015 o 10:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów