Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Toyota Auris 1.6 D-4D Comfort | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Toyota Auris 1.6 D-4D Comfort | TEST

"Większość ludzi na naszej wspaniałej planecie korzysta z telefonów komórkowych. Wybór tych małych mobilnych urządzeń jest ogromny - od podstawowych modeli zapewniających wyłącznie podstawowe funkcje aż po przenośne komputery, bijące na głowę laptopy sprzed zaledwie kilku lat. Posiadacze takiego sprzętu często przywiązują się do nich z najróżniejszych powodów - od stylistyki aż po system operacyjny. Wybierając następcę swojego codziennego asystenta kierują się więc ściśle nakreślonymi potrzebami. Z drugiej strony stoi producent, który odpowiada na zapotrzebowanie swoich klientów, przygotowując dla nich produkt idealny. Czujecie tą zależność? Nie inaczej jest w przypadku nowego Aurisa, który jest dokładnie tym, czego większość nabywców oczekuje od przedstawiciela segmentu C. " - Maciej Kuchno

Zapraszam do dyskusji na temat testu Toyoty Auris 1.6 D-4D Comfort pt. Pan regularny.

Fotogaleria: 30 zdjęć

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Widzę, że rzeczywiście trudno się przyczepić do Aurisa. Wprawdzie kojarzę, że ktoś tu na forum tę Toyotę kupił i był bardzo rozczarowany, ale "na papierze" wszystko wydaje się w porządku. Wygląda nieźle, wnętrze zdaje się przyjemne, silnik dynamiczny i oszczędny, skrzynia OK, komfort też. Cena jest przesadzona, ale to wina tych trzech - w sumie zbędnych - pakietów. Wziąłbym jedynie lakier metalik i wyszłoby 91 tysięcy, a to już lepiej wygląda.

A ja osobiście wziąłbym wersję benzynową 1.6 i w kieszeni by jeszcze ok. 15.000zł zostało

Na koniec pytanko: czemuż to starzy Japończycy mieliby się przewracać w grobie na myśl o współpracy z Niemcami? Historia pokazuje przecież, że zupełnie nieźle potrafili się swego czasu dogadywać

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Wyłączyłem się na ponad rok z samochodowego hobby.
    Nieco w szoku jestem ile potrafią kosztować HB

Chyba bym nie skorzystał z tak wyposażonych miejskich wozidełek.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Samurai Zobacz posta
    Wyłączyłem się na ponad rok z samochodowego hobby.
    Nieco w szoku jestem ile potrafią kosztować HB

Chyba bym nie skorzystał z tak wyposażonych miejskich wozidełek.
    dokladnie to samo zauwazylem i powiem jestem zaskoczony ile kosztuja takie kompakty, w innym tescie Avensis cos kolo 140-150 tys. Szok
    ...................f*..perfect

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Odkryliście Amerykę... ponad rok temu te kompakty i inne kosztowały dokładnie tyle samo. Wydaję się że zalogowaliście się na forum samochodowym pierwszy raz.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Nie musieli sie logowac pierwszy raz, Toyoty sa po prostu przewartosciowane. Nowa Astra wychodzi duzo taniej, szkoda ze kosztem Chevy'ego musieli dopiero zmienic polityke cenowa.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Odkryliście Amerykę... ponad rok temu te kompakty i inne kosztowały dokładnie tyle samo. Wydaję się że zalogowaliście się na forum samochodowym pierwszy raz.
    pierwszy raz od dluzszego czasu.. a juz z pewnoscia nie sledze cen w Polsce i chyba mocno jestem nie na czasie. co do cen aut tzw premium w Polsce to sie nie wypowiadam bo wiadomo, ze sa z ksiezyca.
    ...................f*..perfect

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Z tymi cenami to cos dziwnego - byle kompakt lepiej wyposazony kosztuje 100tys :/

Ten Auris wyglada calkiem niezle, ale bralbym w hybrydzie, a nie z dieslem.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów