Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Renault Kadjar TCe 130 Intens | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Renault Kadjar TCe 130 Intens | TEST

Ostatnio edytowane przez Bochen ; 06-09-2015 o 18:12

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Przyznam, że samochód mi się bardzo podoba. Przeglądałem róźne testy tego auta i robiłem własną konfiguracje na stronie Renault. Trochę szkoda, że napęd 4x4, nawet gdy jest dołączany dają tylko do najdroższego diesla. Niestety, ale to będzie coraz bardziej powszechne i trzeba się z tym pogodzić. Prześwit jakiś duży też nie jest. 19cm jeszcze ok, ale ten przedni zderzak jest tak nisko strach wjechać nawet na wysoki krawężnik. Dzisiaj kupowanie SUVa bez jego podstawowych zalet w porównaniu do zwykłego kombi jest komiczne, ale wpływu na to się nie ma. No i to wykonanie, na wcześniejsze Renówki tak nie narzekano pod tym względem. Dział kontroli w fabryce szwankuje? Kolor też nienajlepszy, ja wybrałbym Cosmos Blue (faktycznie kosmos).
    Jeśli autor ma nieco ponad 1,7m i jeszcze mógł wsadzić rękę, a ja mam ponad 1,8m znaczy, że miejsca nad głową będzie na styk. Jak będę miał okazje to się przymierze. Mimo tych minusów nadal mam chrapke na to auto, coś w nim jest przyciągającego.
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 06-09-2015 o 19:44

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jaką wysokość ma bagażnik licząc do rolety?

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

No to przeraźliwe skrzypienie nowego auta nie nastraja optymistycznie do całościowej jakości tego wyrobu i rokowań dotyczących kilkuletniej eksploatacji.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Godzilla Układ napędowy, zawieszenie, układ kierowniczy działa rewelacyjne. Skrzypiąca konsola środkowa to detal, który o niczym nie świadczy. Irytuje, ale raczej z tego powodu samochód się nie rozpadnie. Pomijając, że to egzemplarze testowe dla prasy, przedprodukcyjne więc mogą być niedociągnięcia. Jak tutaj, że cztery razy trzeba naciskać przycisk start/stop aby uruchomić silnik.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Świetne autko miałem okazje tym pojeździć bardzo przyjemny wózek, a skrzypiące konsole występowały także w Passatach B6 a wszyscy którzy je kupowali to wariaci bo jak można kupić auto ze skrzypiącymi konsolami. Ja zauważyłem pewną regułę, w tygodniu jak zaczął się rok szkolny to Godzilla siedział cicho a jak jest weekend to ma pozwolenie na kompa od rodziców i włazi i wylewa swoje żale. Latające konsole mamy też w Aurisach Mazdach itd a się sprzedają... Konsola z lakierowanego plastiku w C klassie też trzeszczy.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

hondacbr11, u ciebie tez skrzypiała konsola podczas jazdy?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Widzę że nawet wolno skrytykować samochodu, bo zaraz płacz że inne auta też mają wady, co za dziecinada Ciekawe czy tylko pierwsze egzemplarze mają taki problem.

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Godzilla Układ napędowy, zawieszenie, układ kierowniczy działa rewelacyjne.
    Zważywszy na to jak wcześnie wkracza do działania ESP mam poważne wątpliwości co rezerw bezpieczeństwa zawieszenia - Ford Kuga to to na pewno nie jest...

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Skrzypiąca konsola środkowa to detal, który o niczym nie świadczy. Irytuje, ale raczej z tego powodu samochód się nie rozpadnie. Pomijając, że to egzemplarze testowe dla prasy, przedprodukcyjne więc mogą być niedociągnięcia. Jak tutaj, że cztery razy trzeba naciskać przycisk start/stop aby uruchomić silnik.
    Auta testowe dla prasy tym bardziej powinny być dopracowane - opinia idzie w świat, a za Kadjarem już na starcie ciągnie się smród fatalnej jakości wykonania. A takie wtopy jak zaskakujący dopiero za 4 razem przycisk start/stop źle rzutuje na całe auto i w ogóle nie buduje u potencjalnych klientów zaufania do jakości produktu... Raczej odstrasza.

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Widzę że nawet wolno skrytykować samochodu, bo zaraz płacz że inne auta też mają wady, co za dziecinada Ciekawe czy tylko pierwsze egzemplarze mają taki problem.
    Oj tam, to tylko fanatycy francuskich - ja już się przyzwyczaiłem - należy okazywać współczucie dla stanu umysłu tych ludzi - teorii spiskowych i reszty głupot jakie wypisują, po prostu "ten typ tak ma".

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Co do otwierania szyb bez włączania silnika. Na bank Renault ma na to jakiś patent. Z kartą hands free jest tak, że czasami trzeba ja włożyć do slota, żeby działało to i owo. Myślę, ż tutaj jest podobnie. Wciśniecie przycisku start bez wciśnięcia hamulca lub sprzęgła, jeśli mamy wrzucony bieg powinno uruchomić całą elektrykę.

A sam auto? Podoba mi się. Widziałem na żywo. Wolę to nisz QQ, choć wg mnie te auta są prawie identyczne.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów