Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Francuzofobia

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie Francuzofobia

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Tak, szczególnie po targach we Frankfurcie z calym wypalcowanym ekranem i piano lakierem bo szkoda im było kasy na powloke antypalcowa ktora w Renault jest od modelu Espace + niedokladnie zamocowane drzwiczki schowka i juz wysiedziana tapicerka foteli na boczkach. Polecam poogladac na forach czy carscoops fotki powoli zaczynam rozumiec niskie ceny Astry
    Ja z kolei rozumiem niskie ceny Renault i jeszcze do tego rabaty - skoro w Talismanie kokpit prezentuje się tak nędznie (http://image.noelshack.com/fichiers/...65677225-n.jpg) to segment niżej musi być jeszcze taniej. Do tego wszechobecne trzeszczenia i skrzypienia w nowiutkich samochodach (vide Espace czy Kadjar) dopełniają obrazu rozpaczy. Wnętrza obecnych Renault są najgorsze w swoich segmentach pod względem wzornictwa i jakości montażu. W porównaniu do Megane IV kokpit nowej Astry został zaprojektowany z o wiele większym smakiem.

Domyślnie

godzilla, czytam cie cymbale jeden od jakiegoś czasu, i nie mogę wyjść z podziwu jaki głupi jesteś…
    Popatrz sobie na „wszechobecne trzeszczenia i skrzypienia w nowiutkich samochodach” za 155 tyś. zł. z twojej (celowo używam małych liter ośle) ulubionej stajni….
    Panie i Panowie... DAS NOJE SUPERB… w pełnej swojej doskonałości….
    https://vimeo.com/user42749284
    Ostatnio edytowane przez korzen ; 18-09-2015 o 21:35

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Nudny jesteś chłopie.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    firmowe

Domyślnie

Do korzen - nie pisałbym jednak tutaj takich epitetów niezależnie do kogo i dlaczego... pewnie był to wpływ chwili i emocje ale jednak...

Do Godzilla - nie jeżdżę Renault ale nowy megane wizualnie im się udał. To dziwne, że piszesz o aucie które nie dość, że nie dotykałeś i w nim nie siedziałeś to jeszcze nie widziałeś go na żywo na oczy... dla mnie Kosmos tzn

Ogólnie: powiem tylko tak, że przez 1,5 roku jeździłem praktycznie nową A6 i średniej wersji i takich trzasków z tylnych drzwi nie miałem w dużo tańszych autach. Na marginesie serwis na gwarancji "rozwiązywał" problem 3 razy... ostatecznie nie rozwiązał ale leasing w corpo się zakończył ufff

Awatar Godzilla
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez korzen Zobacz posta
    godzilla, czytam cie cymbale jeden od jakiegoś czasu, i nie mogę wyjść z podziwu jaki głupi jesteś…
    Popatrz sobie na „wszechobecne trzeszczenia i skrzypienia w nowiutkich samochodach” za 155 tyś. zł. z twojej (celowo używam małych liter ośle) ulubionej stajni….
    Panie i Panowie... DAS NOJE SUPERB… w pełnej swojej doskonałości….
    https://vimeo.com/user42749284
    Na twoim filmiku najgłośniej słychać twoje wściekłe sapanie, bo gdybyś mógł to najchętniej rozwaliłbyś tą Skodzinę No właśnie obsesja Skody/VW, wściekłość, inwektywy - czyżby francuskie.pl zawitały na Autogalerię?
    Uspokój się, tutaj relaksująca muzyka dla twoich uszu
    https://youtu.be/bcrJHXLAsYw

Domyślnie

głąbie jeden, francuskie samochody sa mi tak znane jak tobie dowód osobisty...

Awatar Godzilla
    Auto

Domyślnie

Czyli bardzo dobrze - stąd ten podszyty kompleksami wściekły fanatyzm w twoich wypowiedziach - po prostu Francja-elegancja

Domyślnie

Czyli ty na prawdę jestes kretynem...

Uprawnienia umieszczania postów