Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Opony na zimę

Auto
    Renault

Domyślnie

ja kolejny raz przymierzam się do zakupu opon Uniroyal. Jeżdżę w lato na rainexpert. Teraz na zimę planuję kupić MS plus 77. Dodatkowo producent przeprowadza konkurs i można wygrać zwrot kasy za zakup. Może się uda.

Domyślnie

Co myślicie o marce opon uniroyal? Ktoś z was ma zimówki? Myślę o tych ms plus 77, warto?

Auto
    Renault

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez meloks Zobacz posta
    Co myślicie o marce opon uniroyal? Ktoś z was ma zimówki? Myślę o tych ms plus 77, warto?
    tak jak wspominałem mam letnie uniroyal (jestem mega zadowolony) a teraz planuję kupić zimówki właśnie te ms plus 77. Dużo pozytywnego słyszałem.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mazi88 Zobacz posta
    tak jak wspominałem mam letnie uniroyal (jestem mega zadowolony) a teraz planuję kupić zimówki właśnie te ms plus 77. Dużo pozytywnego słyszałem.
    chyba jakiegoś zaćmienia dostałem i nie zauważyłem, że o nich piszesz. Kupiłeś może te zimówki, sam odwlekam odwlekam ale w końcu na coś trzeba się zdecydować

Auto
    Renault

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez meloks Zobacz posta
    chyba jakiegoś zaćmienia dostałem i nie zauważyłem, że o nich piszesz. Kupiłeś może te zimówki, sam odwlekam odwlekam ale w końcu na coś trzeba się zdecydować
    mam zimówki uniroyal i dzisiaj się sprawdziły bo ślisko było. A swoje kupiłeś już?

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ja mam zimowe Falkeny używane drugi sezon. Przyczepność jest ok ale w porównaniu z letnimi spalanie wzrasta o 0,7 l/100km średnio i są bardzo głośne. Nigdy więcej.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ktoś ma REALNE doświadczenia z oponami wielosezonowymi na busach dużych (typu sprinter / transit / ducato)?

realne = sam osobą własną jeździł, informacje od kolegów, wujków czy innych szwagrów mnie nie interesują.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ja też mam zimowe Falkeny i jakoś nie mam zastrzeżeń. Spalania nie oceniam, bo niezbyt to mierze, ale głośne na pewno nie są.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tomash_k Zobacz posta
    Właśnie się skapnąłem że zimówki do mojego kosztują teraz tylko 1530 za komplet (Nokian WD4 17"),
    Ja niedawno kupiłem do Cytryny właśnie Nokiany WR D4 w rozmiarze 215/65 R16 za 1455 PLN. Założone zostały trzy dni temu i akurat na drugi dzień z rana przymroziło i trochę śniegu spadło. Na ośnieżonej kostce polbrukowej czułem się jak na suchym asfalcie, rewelacja. W życiu nie miałem tak dobrych zimówek, a w dodatku są cichsze niż letnie miszeliny. Polecam.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów