Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Wątek: Opony na zimę

Domyślnie

Udało mi się dostać w przystępnej cenie opony bieżnikowe w http://goldgum.pl jestem ciekawy jak zniosą sezon. Wyglądają solidnie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ktoś kto spokojnie jeździ tylko po mieście, opony bieżnikowane będą ok, jeżeli zostały dobrze zrobione. Natomiast w każdym innym wypadku ja bym nie zaryzykował. Oczywiście kwestia budżetu, bo zawsze lepiej jeździć na oponach z bieżnikiem niż na łysych kapciach.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Absolutnie się nie zgodzę z tym czy po mieście czy nie. Miałem opony bieżnikowane dwa sezony, jeździłem tylko po mieście, po założeniu na trzeci zimowy sezon jeździło się jak na kołach z gumy, auto sciągało lewo prawo, szarpało mocno na kałużach, hamowanie trzeba było brać dużo wcześniej bo potrafiły pojechać, tym bardziej że nie miałem ABS Nigdy więcej nalewek zimowych ani tym bardziej nigdy nie kupiłbym letnich. Wolałbym nowe chińczyki niż używane nalewki, bo to są opony używane korpus i wewnętrzne części są w pewnym sensie zużyte i to czuć.

Absolutnie odradzam wszystkim opony bieżnikowane, kupcie lepiej chińczyki. O tym że wyły jak bym miał założone A/T nie wspominam, a dodam też że to nie był najtańszy chłam tylko bardzo popularna marka jaką jest Glob Gum z bieżnikiem zimowego Continentala.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Potrzebuję opon zimowych do infiniti. Oczywiście rozmiar jest ogromny i rzadko spotykany a co za tym idzie wysoka cena. Być może w ciągu dwóch lat sprzedam auto więc nie chce inwestować kupy hajsu w te gumy. Znalazłem takie hankooki https://allegro.pl/oferta/hankook-wi...8mm-7773167001. Może ktoś miał z nimi do czynienia? Cena jest atrakcyjna wiec mógłbym wziąć.

Awatar mimx
    Auto
    VW Tiguan 2 / P208 '19

Domyślnie

Ja mam takie opony w Tigu. Nie wiem na ile porównanie jest miarodajne, bo rozmiar opon i charakter samochodu jest zupełnie inny, ale ja nie mam uwag. Są względnie ciche, nie zużywają się przesadnie szybko, trzymają się dobrze na mokrym i śniegu.
    VW Tiguan 2 '16 2.0TDI DSG 4Motion / Peugeot 208 '19 1.2 82 PureTech Allure

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Ja te opony mam we Fiacie 500, Volvo i Toyocie. Wcześniej miałem w Lagunie Coupe. Oceniam je bardzo dobrze. Cena optymalna, na śniegu i na mokrym nie mam zastrzeżeń. Hałas do przyjęcia.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

już ogarniasz zimówki? - ja dopiero letnie wakacje, nieźle :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Najlepsza pora na zakup zimówek...

Tapatalk @ Galaxy S9

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    już ogarniasz zimówki? - ja dopiero letnie wakacje, nieźle :-)
    Przed sezonem czyli październik, listopad cena urośnie 100zł/sztuka a że 400zł piechotą nie chodzi to już zamówione. Dziękuję za opinie.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Dzięki za przypomnienie. Właśnie się skapnąłem że zimówki do mojego kosztują teraz tylko 1530 za komplet (Nokian WD4 17"), a i tak kupić trzeba przed zimą. Do tego w lipcu Kia ma promocję na TPMS -30% w ASO (robi się taniej niż na allegro). Felgi jednak kupię już poza ASO, fabryczne są stosunkowo drogie, a np Momo robi fajny model Revenge za mniej.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Uprawnienia umieszczania postów