Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Opony na zimę

Domyślnie

Udało mi się dostać w przystępnej cenie opony bieżnikowe w http://goldgum.pl jestem ciekawy jak zniosą sezon. Wyglądają solidnie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ktoś kto spokojnie jeździ tylko po mieście, opony bieżnikowane będą ok, jeżeli zostały dobrze zrobione. Natomiast w każdym innym wypadku ja bym nie zaryzykował. Oczywiście kwestia budżetu, bo zawsze lepiej jeździć na oponach z bieżnikiem niż na łysych kapciach.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Absolutnie się nie zgodzę z tym czy po mieście czy nie. Miałem opony bieżnikowane dwa sezony, jeździłem tylko po mieście, po założeniu na trzeci zimowy sezon jeździło się jak na kołach z gumy, auto sciągało lewo prawo, szarpało mocno na kałużach, hamowanie trzeba było brać dużo wcześniej bo potrafiły pojechać, tym bardziej że nie miałem ABS Nigdy więcej nalewek zimowych ani tym bardziej nigdy nie kupiłbym letnich. Wolałbym nowe chińczyki niż używane nalewki, bo to są opony używane korpus i wewnętrzne części są w pewnym sensie zużyte i to czuć.

Absolutnie odradzam wszystkim opony bieżnikowane, kupcie lepiej chińczyki. O tym że wyły jak bym miał założone A/T nie wspominam, a dodam też że to nie był najtańszy chłam tylko bardzo popularna marka jaką jest Glob Gum z bieżnikiem zimowego Continentala.

Uprawnienia umieszczania postów