Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Skoda Superb Combi 2.0 TDI Style | TEST

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

tez jak czytalem ten tekst mialem podobne odczucia ,ze autor podchodzi hiperoptymistycznie...

ALE ,fakt faktem ze to auto broni sie samo.
    kawal porzodnie wykonanej,nowoczesnej furyz a rozsadne pieniadze.
    Wyglada dobrze, wyposazenie w porzadku, progres skody widac. czego chciec wiecej?

Domyślnie

Wszystko o nowym Superbie.
    http://www.autocentrum.pl/nowa-skoda-superb/
    Spalanie i elastyczność benzyniaka 1.4 TSI 150 KM świetna, biorąc pod uwagę gabaryty auta.
    http://www.autocentrum.pl/filmy/nasz...miar-spalania/
    http://www.autocentrum.pl/filmy/nasz...nie-0-100-kmh/
    Ostatnio edytowane przez chris ; 13-10-2015 o 15:15

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

chris przeczytaj dokładnie co napisałem o zdjęciach i o których.

wiksmo idea była dobra, zabrakło: szczęścia / sprzętu / umiejętności (niepotrzebne skreślić)
    generalnie da się obejrzeć te zdjęcia, ale do poziomu do jakiego tu jesteśmy przyzwyczajeni kawałek brakuje.
    jak odpale niektóre z tych zdjęć na pełnym ekranie to widać ziarno i to całkiem spore.

Auto
    służbowe :)

Domyślnie

Niegłupie auto, ale dawać 125 tys pln za auto od oszustów...hmmm
    AR 159 - miłość od pierwszego wejrzenia...

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Też już mnie wkurza to ciągłe pisanie, że aG jest opłacana przez VAG. Sam nie lubię Volkswagenów, bo są za drogie i jak na złość zbyt pospolite - jeździ tego jak psów, szczególnie "B5 1.9 TDI". Podobnie ma się sprawa z służbowymi Fabiami i Octaviami, tego cholerstwa jest pełno na każdym kroku.
    Ale czepianie się o zdanie "na progres Skody przyjemnie się patrzy", to już ręce opadają. Niektórzy chyba tęsknią za czasami, kiedy w ofercie Skody był Favorit i... tyle. Ewentualnie Forman, czyli notabene Favorit kombi. To źle, że nowy Superb wygląda świetnie? Że gama modelowa tak się poszerzyła przez ostatnich kilkanaście lat? Jakby na służbówkach jeździło multum takich Superbów, to bym wcale nie narzekał. Ba, sam bym sobie sprawił poprzednią generację z 3.6 V6.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    chris przeczytaj dokładnie co napisałem o zdjęciach i o których.

wiksmo idea była dobra, zabrakło: szczęścia / sprzętu / umiejętności (niepotrzebne skreślić)
    generalnie da się obejrzeć te zdjęcia, ale do poziomu do jakiego tu jesteśmy przyzwyczajeni kawałek brakuje.
    jak odpale niektóre z tych zdjęć na pełnym ekranie to widać ziarno i to całkiem spore.
    Może patrzysz na to z punktu widzenia profesjonalisty i stąd swoiste zboczenie, nie wiem. Nic w tym zresztą złego - dobrze, jeśli ktoś ma wysokie standardy. Ale "generalnie da się obejrzeć" jest w tym przypadku krzywdzące. Owszem, widziałem doskonalsze foty na AG, tutaj też niektóre są lepsze, inne nieco gorsze (słusznie wymieniłeś zdjęcie bagażnika), ale naprawdę przyjemnie się je ogląda. Sesja wieczorna to był dobry pomysł, realizacyjnie wyszło OK, a pewien brak technicznego kunsztu mimochodem spowodował, że wiele ujęć wyszło bardzo naturalnie - jakbym naprawdę patrzył na tę Skodę, obok stojącą bądź przejeżdżającą.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Nieee, patrzę z punktu widzenia oglądacza amatora który co jakiś czas lustrzanke wyciągnie z szafy.
    Ok, może faktycznie monitor uwydatnia pewne rzeczy bo faktycznie matrycę ma dobrą i rozdzielczość ponad standard ALE... ziarno na zdjęciach to nie jest lvl master fotografii a podstawa podstawy, podobnie jak kadrowanie i podtrzymuje swoją opinie: zdjęcia tej jakości nie powinny być opublikowane.

Auto
    własne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    Szczerze mówiąc to nikt nam nie przesyła materiału żadnego - jak żyć?!

Ale mieliśmy kilka problemów z tekstami wg firm "krzywdzącymi" albo "niegodnymi image'u marki"
    Bardzo chciałbym wiedzieć za jakie teksty tak się uwzięli. Chętnie zajrzę do nich jeszcze raz

Co do tendencyjności redaktorów to w moim odczuci zarzut krzywdzący. W niektórych artykułach poświęconych modelom spoza VAG-a, które to modele miałem okazję poznać i mnie nie zachwyciły, redaktorzy zwrócili moją uwagę na rzeczy których nie doceniałem. Z pewnością zmienili mój stosunek do aut francuskich z alergicznego prze ostrożny po umiarkowanie sympatyzujący. Weźmy dowolną markę, wyrwijmy z kontekstów zdania i wyjdzie, że bezsprzecznie redaktorzy AG wielbią Alfę Romeo.... e nie przecież bardziej lexusa, a może jednak bmw?
    W artykule redaktora Smogóra o Superbie III nie znajduję niczego szczególnie odbiegającego od standardu.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Ze względu na ostatnie wydarzenia straciłem cały "szacunek" jakim darzyłem cały VAG. Teraz omijam te samochody z daleka, nawet Audi. Kupić coś co już jako nowe jest potencjalnym źródłem miliona awarii? Nie, dziękuję.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    zdjęcia tej jakości nie powinny być opublikowane.
    Zdjęcia są czytelne i dobrej jakości wg. mnie no ale ja nie jestem amatorem fotografii

Co do auta to za taką cenę auto wygląda naprawdę przyzwoicie i mógłbym się na nie skusić, mimo iż też nie znoszę ich beznadziejnego logo.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów