Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Miejskie pomykadło dla uroczej kobiety

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Miejskie pomykadło dla uroczej kobiety

Dzień dobry wszystkim!

Wyzwanie czas zacząć. Jakie? Otóż pewna drobna dama, zwana dalej moją narzeczoną poszukuje następcy dla swojej wysłużonej Meganki. Jak na prawdziwą kobietę przystało rzuciła mi listę wymagań z dopiskiem "znajdź", tak więc - jak zapewne się domyślacie - sprawa ląduje na półce oznaczonej wielkim czerwonym napisem "WAŻNE" i nie może zostać zignorowana.

W styczniu do naszego garażu miało wjechać nowiutkie czerwoniutkie Clio wyposażone w silnik 1.2 75 koni w wersji Limited. Niestety dealer, z którym byliśmy dogadani na odkup stockówki z salonu zrobił nas nieco w wała sprzedając samochód jednemu z pracowników. Przy okazji dostałem update oczekiwań, stąd też czas na poszerzenie obszaru poszukiwań.

Czego potrzebujemy?

- silnik benzynowy, najlepiej bez turbo (choć nie jest to najważniejsze). Moc od ok 70-80 do 100 KM.
    - koniecznie wersja 5-drzwiowa
    - sensowne wyposażenie. Pisząc sensowne mam na myśli jakieś taczskriny, grzane zydle, klimatyzacje itepe itede. O dziwo w takich małych autkach trafiają się różne ciekawe opcje.
    - styl stylem, przez ów Panią sporo propozycji przejdzie, aczkolwiek dobra stylistyka i przyjemny kolor mile widziane
    - KAMERA COFANIA. Raz pokażesz kobiecie, a nie da Ci spokoju. Czujniki są jak najbardziej okej, ale jeśli gdzieś oferowana jest kamera - to wybór jest niemal pewniakiem.
    - wiek. Tutaj udało mi się przekonać damę do małych widełków. Z tego powodu celujemy w nowe auto, ale w grę wchodzą także roczne lub dwuletnie używki z możliwie niskim przebiegiem.

Gotowi? Do boju!
    #drivetastefully

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Suzuki Swift w wersji Premium roczny albo nówkę Comfort Plusa. W katalogu akcesoriów dostępna jest kamera cofania Kenwooda

nówka Premium pow. budżetu: http://otomoto.pl/oferta/suzuki-swif...-ID6y8X2x.html

nówka Comfort Plus http://otomoto.pl/oferta/suzuki-swif...-ID6ya4aH.html

demo Comfort Plus http://otomoto.pl/oferta/suzuki-swif...-ID6y8LPF.html
    Ostatnio edytowane przez QbaKuba ; 19-10-2015 o 19:01

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

MCL jak Swift to moj do wziecia w grudniu niestety leasing nie pozwolil go wczesniej odkupic a kupca mialem juz........

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Nissan Juke tekna, benzyna

Zona sie w nim zakochala od pierszego wejrzenia i tyle, i nie chce go zmienic na nic wiekszego, a zebym sie odczepil, to wymysla, ze zmieni na Jaga F-pace albo Infinity QX70...albo zolte Camaro V8...

A z racjonalnych argumentow, dlaczego ja tez lubie to auto:
    - ma kamere cofania
    - cicha benzynka
    - krotki
    - zwiekszony przeswit bardzo sie przydaje przy atakowaniu kraweznikow
    - wysoka pozycja za kierownica = dobra widocznosc oraz 'dostojne wsiadanie w mini spodniczkach' (dotyczy kobiet)
    - ladny wyglad (oczywiscie kwestia gustu) - Zona ma kolor midnight costam - czarno-sliwkowy metalik, piekny jak czysty i swieci slonce
    - inny niz masa 'zwyklych' aut, wlaczajac Clio
    - bagaznik wystarczajacy na tygodniowe zakupy
    - auto pare razy jechalo 'w trase' ze mna i dzieciakiem i dalo rade lepiej, niz myslalem

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

A nowe twingo? :P bedzie miala RWD :PP
    Mind Full of Colors.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Szkoda, że musi być 5 drzwi - MITO by była świetna.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

MiTo to mocna kandydatura, aczkolwiek 5d chwilowo jest musem. Jest jednak szansa, że plany się zmienią.

Kię oglądaliśmy i nie przypadła do gustu. Póki co dobrą ofertę dostaliśmy na nowe Aygo z bogatym wyposażeniem - będzie rozważane.

Twingo to zło
    #drivetastefully

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Aygo mam w firmie i wg mnie (i paru innych osob jezdzacych nim z doskoku) samochod jest ma prawde bardzo fajny i przyjemny w odbiorze.
    Dynamika tez wg mnie w porzadku - do miasta w sam raz. Jak go poprosic to i licznik zamknie, co prawda z lekkiej gorki ale nie byl to kanion colorado
    PS spalanie tylko po Warszawie to okolice 6 litrow. Jak pojechalem tym trase Piaseczno - Warszawa - Sulejowek - Warszawa - Piaseczno w godzinach szczytu - w obu kierunkach korki komputer wyplul przy rozsadnej jezdzie 4,9.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Twingo wyglada ciekawie, wiec czemu zlo? :P
    Mind Full of Colors.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Wg mnie tylko Yaris Hybrid. Za 50 k pln można poszukać dwuletniej używki. Świetne auto do miasta i pali znikome ilości paliwa.
    Tutaj masz praktycznie full opcję:
    http://allegro.pl/toyota-yaris-1-5-h...732526552.html
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów