Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jakie auto kupić żebyby było 100% bezwypadkowe

Domyślnie Jakie auto kupić żebyby było 100% bezwypadkowe

Witam
    Zacznę żę jestem osobą nie pełnosprawną muszę mieć auto z automatyczną skrzynią biegów

Miałem zawsze auta 2-3 letnie nigdy nowe , zawsze w mawiano mi żę auto jest w 100% bez wypadkowe .
    Żona namówił mnie 3 lata temu na KIA VENGA 1.6 xl Automat auto ma przejechane 45 tys.km płaciłem za nie 75 tys.zł po 3 latach jest warte 25 tys.zł jest to rozbój w biały dzień.

Bardzo proszę o powiedzenie czy warto kupić np bmw x1 lub x3 do kwoty 75 tys.zł
    Czy są firmy gdzie można w 100% dowiedzieć co jest z autem czy jest bez wypadkowe , co jest do wymiany

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Jeśli czaisz się na używane BMW, możesz zainteresować się programem "BMW Premium Selection". Sprzedają tam używane auta z potwierdzoną historią, jeszcze na gwarancji. Wiadomo, będą trochę droższe niż podobne rocznikowo fury znalezione na sprzedaż w internecie, ale przynajmniej wiesz (mniej więcej), co kupujesz.
    Inne marki też prowadzą takie programy (Audi Select :Plus, Toyota Pewne Auto, Fiat Autoexpert itp.).

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

A dlaczego sprzedajesz samochód ze stratą 50 tysięcy zł? Jeżeli się sprawdza i dobrze się w nim czujesz, to po co zmieniać?

Jeżeli chcesz oglądać używany samochód, to poszukaj firmy/osób (na forum chyba nawet jest), które pomogą ci z wyborem - sprawdzą miernikiem, pojedziesz z nimi do jakiejś stacji diagnostycznej/ASO, doradzą i podpowiedzą na miejscu i będziesz wszystko wiedział.

Domyślnie

Praktycznie wszelkie programy " pewne używane " można sobie rozbić o kant stołu. Przewodzi w tym Ford, sprzedając naprawdę ciekawe pojazdy, jako bezwypadkowe i z "pewnym" przebiegiem. Mam pełno przykładów...
    Samochód wystarczy porządnie zbadać, potrzebny jest Ci do tego dobry ekspert lub rzeczoznawca. Odradzam większość mechaników i innych cudotwórców.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar fpprac
    Auto
    Audi A4, 1,9 TDI

Domyślnie

Dokładnie tak. Bezawaryjne samochody nie istnieją . A odnośnie tych programów to dobry pomysł, jak nie chcemy szukać dobrego samochodu przez długi czas.

Domyślnie

Jak najbardziej także się w nich można naciąć. Każde auto trzeba prześwietlić jak się tylko da, nie można ufać tym programom.

Awatar el_krzysztof
    Auto
    BMW Z4M

Domyślnie

BMW Premium Selection to w skrocie kpina i papka marketingowa. Mowie to na podstawie rynku szwajcarskiego i wielu tematów na niemieckich forach. Boje się nawet myśleć co sprzedają w Polsce. Oczywiście można trafić na fajne egzemplarze, ale z reguły zwyczajnie się przepłaca (bez żadnej gwarancji niezłego stanu auta).

Domyślnie

Po pierwsze nie rozumiem Cie trochę po co zmieniasz samochody jak rękawiczki. Drugie to szukanie auta używanego w stanie idealnym to bardzo trudny proces i trzeba się na tym znać.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Praktycznie wszelkie programy " pewne używane " można sobie rozbić o kant stołu. Przewodzi w tym Ford, sprzedając naprawdę ciekawe pojazdy, jako bezwypadkowe i z "pewnym" przebiegiem. Mam pełno przykładów...
    Samochód wystarczy porządnie zbadać, potrzebny jest Ci do tego dobry ekspert lub rzeczoznawca. Odradzam większość mechaników i innych cudotwórców.
    Potwierdzam w 100% - obecnie żaden program, żadna gwarancja dana przez sprzedawcę nie zapewnia nas że dany egzemplarz jest bezwypadkowy, sprawy itp.

Uprawnienia umieszczania postów