Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: BMW X6 M50d | TEST

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie BMW X6 M50d | TEST

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Sylwetka tego auta jest tak klocowata, że 19-calowe felgi wyglądają na nim jak szesnastki.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

cena w Polsce poraza, z tym wyposazeniem co wymienione to samo auto w UK kosztowaloby teoretycznie 429tys (72000 funtow) ale znajac polityke BMW UK to na tych najwiekszych autach mozna uzyskac calkiem pokazne znizki czyli liczylbym na jakies 62-65 tys funtow czyli 370-388 tys pln czyli okolo 100tys mniej niz w Polsce, masakra
    ...................f*..perfect

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Piono a prawda to ze w UK mozna zamowic auto z kierownica po lewej stronie?

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Prawda to. Tak samo można z Audi. Tak robią właśnie brokerzy (bo w UK dużo taniej + w standardzie lepsze wyposażenie (szczególnie sprawdzało się w przypadku Audi jak szukałem swoimi czasy))
    http://www.bmwtaxfree.co.uk/export-s...n=introduction
    Kupujesz w cenie netto, dopłacasz chyba 500GBP za kierę po 'normalnej' stronie i auto Twoje. Musisz opłacić ewentualnie VAT i akcyzę w PL, no i transport (albo jedziesz sam do UK)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Sylwetka tego auta jest tak klocowata, że 19-calowe felgi wyglądają na nim jak szesnastki.
    Co prawda X6 nigdy nie będzie tak zgrabna jak np, Peugeot 406 Coupé by Pininfarina chociażby ze względu na same założenia tego segmentu, ale nazywanie go klocowatym jest grubym nadużyciem.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Kwestia gustu. Dla mnie wygląda klocowato. Są samochody większe, o innej linii czy proporcjach, ale wyglądają świetnie. Można mieć sylwetkę kamienicy, jak Range Rover, a wyglądać przy tym znakomicie. A można być garbatą bułą, jak X4/X6. O niebo lepiej prezentuje się choćby X5 - przynajmniej niczego nie udaje.

Domyślnie

Po pierwszym zdaniu powinieneś zakończyć wypowiedż. Pokaz mi dobrze wyglądającego prawdziwego konkurenta dla X6, jedyny konkurent to póki co Mercedes ale i tak wyglada znacznie gorzej.

Co Twoim zdaniem udaje prekursor tego segmentu aut?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Ty czytasz w ogóle swoje wypowiedzi? Bo hipokryzją śmierdzi. Ostatnio nie można napisać niczego bez dodania moim zdaniem, bo inaczej zaraz ktoś stwierdzi, że jest inaczej. Skoro tylko ta "kwestia gustu" Cię usatysfakcjonowała, to nie wmawiaj mi na siłę, że X6 nie jest klocowaty, bo MOIM ZDANIEM jest. TWOIM ZDANIEM nie jest. To chyba nie jest trudne do skumania.

GLE Coupe wygląda równie ciężko, bo ma prawie identyczną linię jak X6. A co udaje "prekursor tego segmentu"? Udaje, że jest SUV-em i coupe jednocześnie. Ani z niego SUV (gdzie to "utility"?), ani coupe. Ale jak widać brzydsza (moim zdaniem!) linia, mniej miejsca z tyłu i cena wyższa o prawie 40 tysięcy od X5 jest wystarczającym magnesem dla tych, co chcą się za wszelką cenę wyróżnić, bo X6 dobrze się sprzedaje.

I jeszcze żebyś mnie źle nie zrozumiał - nie potępiam tych, co sobie kupują to auto. Ich sprawa. Mnie się on zupełnie nie podoba i mając ponad 300 klocków do wydania zrobiłbym to inaczej.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Udaje coupe, Suva, terenówkę - wszystko po kolei! Nie jest ani coupe, ani SUVem, ani terenówką. Tworzy nowy segment - tylko do czego ten samochód ma służyć? Do tej pory większość segmentów miała pewien sens w swoim powstaniu. A to?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów