Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: BMW X6 M50d | TEST

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    Prawda to. Tak samo można z Audi. Tak robią właśnie brokerzy (bo w UK dużo taniej + w standardzie lepsze wyposażenie (szczególnie sprawdzało się w przypadku Audi jak szukałem swoimi czasy))
    http://www.bmwtaxfree.co.uk/export-s...n=introduction
    Kupujesz w cenie netto, dopłacasz chyba 500GBP za kierę po 'normalnej' stronie i auto Twoje. Musisz opłacić ewentualnie VAT i akcyzę w PL, no i transport (albo jedziesz sam do UK)
    wydaje mi się, że nikt się w Polsce w takie coś nie będzie bawić (nie przy autach tej klasy), gdzie u nas 99,9% zakupu takich aut to leasingi, gdzie odliczasz pierwszą wpłatę w całości i kolejne raty leasingowe. Po prostu firmie się to bardziej opłaca, by zamortyzować podatek niż bawić się w cuda na kiju i kupić to auto taniej (i mieć wątpliwą gwarancję w Polsce)

Co do samego auta, nigdy mi się nie podobało. Taka gruba parówa dla zblazowanych pseudo VIPów, którzy trzymają się na drodze zderzaka, bo za wolno jedziesz.
    Ostatnio edytowane przez korg ; 11-11-2015 o 08:17

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Brzydal straszny z tego X6. Silnik fajny, ale ten wyglad...Rowniez X5 zbrzydl ostatnio - czyzby design 'pod Chiny'?

Brokerzy maja umowy z polskimi firmami leasingowymi, wiec wiele osob 'sie w to bawi', bo jest taniej, a rownie pewnie i bezobslugowo

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

To racja że ostatnie BMW X5 zbrzydło. Jak zawsze było ładniejsze od np.Merca tak teraz jest odwrotnie. X6 to nadal wóz do pokazania statusu choć jak ktoś chce pokazać na co go stać to o wiele lepszym wyborem będzie Cayenne lub RR .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

X6 niczego nie udaje i nigdy nie udawało, BMW wprowadziło tym modelem nową klasę SAC (Sport Activity Coupé) i czy sie komuś to podoba czy nie model ten odniósł niebywały sukces. Jak widać popyt na takie auta jest skoro konkurencja wypuszcza swoje auta. Smutne jest, ze auto wzbudza taka niechęć głownie u ludzi których nigdy nie będzie na nie stać.

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez korg Zobacz posta
    wydaje mi się, że nikt się w Polsce w takie coś nie będzie bawić (nie przy autach tej klasy), gdzie u nas 99,9% zakupu takich aut to leasingi, gdzie odliczasz pierwszą wpłatę w całości i kolejne raty leasingowe. Po prostu firmie się to bardziej opłaca, by zamortyzować podatek niż bawić się w cuda na kiju i kupić to auto taniej (i mieć wątpliwą gwarancję w Polsce)
    Nie ma tutaj najmniejszego problemu. Zakup wygląda jak od Dealera. Można leasing (wiem bo tak właśnie chciałem), pewnie kredyt też.
    Gwarancja jest na całą UE, zatem nie ma problemów. Miałem w Audi, teraz w Fordzie też gwarancję producenta, która działa w całej Unii, pomimo, że auta kupione w DE.
    Serio, przy drogich furach to się opłaca albo chociaż warto zerknąć. W PL działa kilku sprawdzonych brokerów. Wydaje mi się, że nawet na tym forum jest jedna osoba co kupiła auto przez brokera (właśnie z UK)

X6... Dziwoląg na kołach... Dodatkowo mam niemiłe wspomnienia z takim jednym co mnie wyprzedzał i mu miejsca/czasu zabrakło, więc zjechał z powrotem na mój pas będąc na równi ze mną...
    Nie mogę zrozumieć fenomenu tego auta.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    X6 niczego nie udaje i nigdy nie udawało, BMW wprowadziło tym modelem nową klasę SAC (Sport Activity Coupé) i czy sie komuś to podoba czy nie model ten odniósł niebywały sukces. Jak widać popyt na takie auta jest skoro konkurencja wypuszcza swoje auta. Smutne jest, ze auto wzbudza taka niechęć głownie u ludzi których nigdy nie będzie na nie stać.

Myślę, że w takim razie warto zmodernizować forum i na nowo posortować tematy, według cen samochodów. Dostęp do poszczególnych działów będzie tylko po wcześniejszym udowodnieniu miesięcznych zarobków. I wtedy oceniać X6 będą mieli prawo tylko ci, których na niego stać. Ot, Dildo style!

Jesteś śmieszny i byłeś również przed przerwą w Twojej egzystencji na forum (szkoda, że już się skończyła). Nie ma sensu w ogóle z Tobą dyskutować.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    Nie ma tutaj najmniejszego problemu. Zakup wygląda jak od Dealera. Można leasing (wiem bo tak właśnie chciałem), pewnie kredyt też.
    Gwarancja jest na całą UE, zatem nie ma problemów. Miałem w Audi, teraz w Fordzie też gwarancję producenta, która działa w całej Unii, pomimo, że auta kupione w DE.
    Serio, przy drogich furach to się opłaca albo chociaż warto zerknąć. W PL działa kilku sprawdzonych brokerów. Wydaje mi się, że nawet na tym forum jest jedna osoba co kupiła auto przez brokera (właśnie z UK)
    Jak kupowałem Toyotę to wziąłem ofertę od brokera, wysłałem do dealera i nagle importer stwierdził, że da taką samą cenę
    W przypadku każdego droższego auta robię w ten sposób i to się sprawdza. Oszczędności są na prawdę potężne.
    Przykład. BMW i3. Jest jeden dealer w PL z autoryzacją. Rabat: 0%. Dostałem od brokera info: do 15% rabatu. Dzwonie do dealera, mówię mu, żeby zaczął gadać z importerem bo mu auto pójdzie bokiem. Za godzinę telefon: poproszę tą ofertę na mail - chcemy zawalczyć.
    Jak ktoś ma kalkulator to niech sobie policzy: 15% od 210'000 zł brutto.

Co do X6 to szkoda w ogóle gadać - auto jest koszmarne.
    Aczkolwiek dzisiaj widziałem ten klon X6-stki z gwiazdą na masce i w głowę zachodzę jak Mercedes, któremu ostatnio wszystko wychodzi, mógł tak spie.dolić auto... Multipla przy nim jest urodziwa.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mi się podoba nowe X6. Do poprzednika też tak ja wy miałem mieszane uczucia, ale dzisiaj jak już tego trochę jeździ uważam, że samochód wart zainteresowana. Równie dobry co prawie każde BMW, równie świetny co X5, ale ta niewielka modyfikacja tyłu robi robote. Auto jest bardziej ekscytujące, bardziej przyciąga wzrok i może to też powód jego świetnej sprzedaży. Pudełkowate X5 gubi się w tłumie, a że większość ludzi jest wzrokowcami to bierze X6. Tylko widziałem Mercedesa GLE Coupe i pod względem wygiądu robi większe wrażenie.
    Tylko nie lubie być robiony w balona więc pozostałbym przy X5. Róźnica cenowa między X5, a X6 waha się od 30 do 50 tyś.zł. Takie samo auto, inny jedynie tył, a dopłata jak za nową Pande albo wkład własny do mieszkania przy kredycie hipotecznym. Także styl słono kosztuje.

Domyślnie

A co konkretnie w GLE robi większe wrażenie pod względem wyglądu?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

To auto jest okropne! Zawsze jak je widzę to zastanawiam się czemu ma taki chiński design, najgorszy jest pas przedni i brak dobrych proporcji, poprzednie X6 jeszcze jakoś wyglądało podobnie jak X5, te nowe to wyglądają jak koszmar stylisty na za małych o 2 cale kołach. Najgorsze i tak jest to, że większość tu piszę jakie to brzydkie, a np. w dziale garaż leje z podniety gdy jakiś użytkownik posiada auto, które się nie podoba - radzę przestać zakładać maski, a zawsze być sobą, bo to śmieszne jak się czyta w temacie nieprzychylne opinie w jednym temacie, a już w drugim na temat tego samego wozu zdanie inne o 180 stopni, haha.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów