Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: 2016 Volvo S90

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

A kombi to w ogóle będzie?
    Mi się te lampy nawet podobają. Przyzwyczaję sie do nich. Stare S80 tez miało trochę dziwne te lampy. Może to takie nawiązanie
    http://static.howstuffworks.com/gif/...ar-3-4-480.jpg

- - - Aktualizacja - - - -

A kombi to w ogóle będzie?
    Mi się te lampy nawet podobają. Przyzwyczaję sie do nich. Stare S80 tez miało trochę dziwne te lampy. Może to takie nawiązanie
    http://static.howstuffworks.com/gif/vehicle-pictures/2001/volvo/s80/0590-048-rear-3-4-480.jpg
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar bascule
    Auto
    klasyk w tedeiku

Domyślnie

No kombi będzie V90 podobno. A z tymi lampami to może faktycznie się idzie przyzwyczaić ale i tak żal, bo przód rzuca na kolana "od pierwszego wejrzenia".

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

To Volvo byłoby idealne gdyby tył miało żywcem wzięty z Coupe Concept, ale cieszę się że w końcu przód wygląda idealnie bo w XC90 nie pasują mi te ząbki przy lampach, tu jest perfect, a do tyłu to się może i przyzwyczaję, ale niestety mam złe skojarzenie ze Szkodą Szuperb last dżenerejszn.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    Lexus_LS

Domyślnie

Fajnie że w ogóle powstał choć stare S80 po 15 liftingu ciągle wygląda wg mnie dobrze
    W nowym S90 pzód petarda, wnętrze chyba najładniejsze w klasie, jak wykończenie będzie takie jak w XC90 to będzie hit.
    A teraz co mi się nie podoba; od kilku dni zastanawiałem się, z czym kojarzy mi się tył S90. I doszedłem do smutnego wniosku że jest żywcem zerżnięty z... Astry III Sedan, brakuje tylko tej chromowej listewki. Szkoda, bo po XC90 spodziewałem się czegoś więcej.
    No i wada nr 1 dla mnie; 4 cyl. silniczki od kosiarek pod maską - liczby cylindrów i charakterystyki silnika nie wygeneruje srylion turbin. Kiedy oni pójdą do głowy i będą wkładać pod maskę to co oferuje 5er, A6 czy E-klasa, wszak nowy model nie ma już nic wspólnego z Mondeo...

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Volvo S90 – polskie ceny i gama silników | NEWS

Domyślnie

Miłośnicy benzyny raczej się nie skuszą na r4 turbo w takiej krowie, w dodatku napędzanej przez przednie koła. ładne auto, nieźle wykończone i na pewno świeże designersko, ale silnik, nawet benzynowy, będzie ostatnią rzeczą jaka może przekonać kogoś do zakupu tego Volvo. To silniki właśnie będa tym, co może odstraszyć ewentualnego klienta.

W tej chwili zdecydowanie wolałbym A6 2.0 TFSI ze torsenem o mocy 252 KM, które nie dość, że szybkie (6,5 s 0-100 km/h) to na solidny napęd i do jazdy w trudnych warunkach i do czerpania frajdy z jazdy (szkoda tylko, że sportowego dyferencjału nie można do tej wersji zamówić). Cena w podstawie 218 tys. zł ale bajerów mniej.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Po pierwsze w tym segmencie głównie idą diesle, po drugie - chociażby takie A6 jeśli kupowane w wersji benzynowej to głównie z silnikiem R4 właśnie, wystarczy sobie zobaczyć chociażby w ogłoszeniach sprzedaży co jest wystawiane, rzadko kiedy uświadcza się mocne wersje V6 i V8, a silnikowe benzynowe VAGa to razem z różańcem należy kupować, aby odmawiać zdrowaśki, żeby dojechał bezproblemowo do 50k chociażby
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Po pierwsze w tym segmencie głównie idą diesle, po drugie - chociażby takie A6 jeśli kupowane w wersji benzynowej to głównie z silnikiem R4 właśnie, wystarczy sobie zobaczyć chociażby w ogłoszeniach sprzedaży co jest wystawiane, rzadko kiedy uświadcza się mocne wersje V6 i V8, a silnikowe benzynowe VAGa to razem z różańcem należy kupować, aby odmawiać zdrowaśki, żeby dojechał bezproblemowo do 50k chociażby
    doskonale zdaję sobie sprawę, że diesle się sprzedają najlepiej. Odnoszę się do stwierdzenia "miłośnicy benzyny" w poście autora jak ktoś chce wersję benzynową w klasie premium, to raczej nie szuka zabaweczek a konkretnego motoru.

PS. przeglądając oferty na aukcjach można zauważyć z kolei inna ciekawą rzecz. Owszem dominują silniki Diesla w ogłoszeniach, ale najbardziej poszukiwane są wersje benzynowe, która im starsze auto klasy premium, tym wyższe osiągają ceny.

Ostatnie odkyrcie na allegro. BMW e39 3.0 benzyna manual, przebieg ponad 300 000 km, rocznik 2003 r. bezwypadek. cena? 43 tys. zł przegięcie, ale na tę chwilę, za dwa lata będzie to norma dla tego egzemplarza.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez honada Zobacz posta
    jak ktoś chce wersję benzynową w klasie premium, to raczej nie szuka zabaweczek a konkretnego motoru.
    Tylko dziwnym trafem miażdżąca większość benzynowych wersji w klasie premium, to właśnie "zabaweczki" (przynajmniej tak wynika z moich obserwacji). A6 - 2.0tfsi, seria 5 - 520i, 528i, E-klasa - e200, e250.

Cytat Zamieszczone przez honada Zobacz posta
    Miłośnicy benzyny raczej się nie skuszą na r4 turbo w takiej krowie, w dodatku napędzanej przez przednie koła. ładne auto, nieźle wykończone i na pewno świeże designersko, ale silnik, nawet benzynowy, będzie ostatnią rzeczą jaka może przekonać kogoś do zakupu tego Volvo. To silniki właśnie będa tym, co może odstraszyć ewentualnego klienta.
    Nawiązując do tego co napisałem wcześniej, jeżeli ktoś rozważał zakup premium właśnie z "kosiarką", to nie widzę powodów by zamiast czterocylindrowej konkurencji (czy to w benzynie, czy nawet w podstawowych dieslach) spojrzał na volvo i je poważnie rozważył. Zwłaszcza, że liczba wersji pewnie ulegnie rozszerzeniu i doświadczymy choćby T5 awd, które występuje w xc90.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Tylko dziwnym trafem miażdżąca większość benzynowych wersji w klasie premium, to właśnie "zabaweczki" (przynajmniej tak wynika z moich obserwacji). A6 - 2.0tfsi, seria 5 - 520i, 528i, E-klasa - e200, e250.
    Patrząc "po ulicach" jest dokładnie odwrotnie. Ja częściej widzę M5 niż 520i, więcej jeździ RS6 niż A6 2.0 TFSI i tak dalej...

Uprawnienia umieszczania postów